Autor Tema: Jermenija 2019: Srbuk Sargsyan - Walking Out  (Pročitano 8047 puta)

• Petar
  • Golden Member
  • Namu Myōhō Renge Kyō
  • Zemlja: bg
Odg: Jermenija 2019: Srbuk Sargsyan
« Odgovor #60 poslato: 26 Januar 2019, 00:19:21 »
A šta se to tebe tiče? I što voliš da potežeš tu temu kad sam svoje argumente podržao statistikom? Nemaš više koju kartu da baciš i onda počinješ da sereš. Klasičan ti. :D
Nobelova nagrada za organizaciju FSC-a i Moderator za inovacije na forumu

• mirCo
  • Golden Member
  • #BlackLivesMatter
  • Zemlja: rs
« Odgovor #61 poslato: 26 Januar 2019, 00:27:28 »
Abitna država prosek u finaku - 10,5

dominirajuća država prosek u finalu- 10

Ogromna razlika, stvarno

A još kad bismo računali 2. i 7. mesto kao SCG...

Ma sori što nisam k'o ti propala!

• Petar
  • Golden Member
  • Namu Myōhō Renge Kyō
« Odgovor #62 poslato: 26 Januar 2019, 00:29:35 »
6xtop 10 i dva ispadanja u pf. Ali pošto je i dominacija subjektivni osećaj, nebitno skroz, zakačio si se iz čiste dokonosti. A sledeći put kad pomeneš nešto o pripadnosti, imaću i ja nešto da pomenem. ;D

• mirCo
  • Golden Member
  • #BlackLivesMatter
« Odgovor #63 poslato: 26 Januar 2019, 00:32:13 »
Ja sam samo rekao da to nije dominacija, a ti si se zakačio.

• Petar
  • Golden Member
  • Namu Myōhō Renge Kyō
« Odgovor #64 poslato: 26 Januar 2019, 00:33:43 »
Eno, i Josipa je rekla da nije. A ja kažem da jeste. Voleo bih da doživimo i mi da ne izbijamo iz top 10 nekoliko godina. I šta sad? :D

• Milos97
  • Hero Member
  • Small-town boy in a big arcade
« Odgovor #65 poslato: 26 Januar 2019, 00:34:19 »
I Jermenija i Azerbejdzan su dve jake esc drzave i njihove pesme zeljno iscekujemo u toku esc sezone.
:al: Me Tana :am: Chains On You :au: Don't Break Me :by: Chili Pepper :hr: You Will Never Break My Heart :cz: Dark Water :ee: Beautiful Lie :is: Oculis Videre :il: Rakata :it: Andromeda :lv: Still Breathing :lt: Make Me Human :md: Die For You :no: Wild :pl: Empires :ro: Alcohol You :rs: Hasta La Vista :si: Verjamem Vase :ua: Call For Love

• mirCo
  • Golden Member
  • #BlackLivesMatter
« Odgovor #66 poslato: 26 Januar 2019, 00:38:28 »
Eno, i Josipa je rekla da nije. A ja kažem da jeste. Voleo bih da doživimo i mi da ne izbijamo iz top 10 nekoliko godina. I šta sad? :D

Ništa, čekamo.

• Petar
  • Golden Member
  • Namu Myōhō Renge Kyō
« Odgovor #67 poslato: 26 Januar 2019, 00:41:19 »
I Jermenija i Azerbejdzan su dve jake esc drzave i njihove pesme zeljno iscekujemo u toku esc sezone.
Istina. Jermenija mi nikad nije bila #1, ali volim pesme 07, 08, 09, 10, 14, 15, 16 :o, a Azerbejdžanu ću uvek biti zahvalan na Skeletons.

• Avocado
  • Hero Member
  • Nocas, Vučić je k'o bomba 🙏
  • Zemlja: ua
« Odgovor #68 poslato: 26 Januar 2019, 00:52:36 »
Ranije su mi uvek išli na k***c zbog toga što su sami za sebe glasali ali sad kad su počeli i oni da spusavaju, više ne obraćam pažnju na njih.Omiljena mi je Apricot Stone, a QQ i Jan Jan mogu da poslusam.Ostale nisam voleo nikako.Narocito one prve dve

Послато са Lenovo K53a48 уз помоћ Тапатока
Džvanjk, džvanjk...
Coronavirus  na Maserati

• Petar
  • Golden Member
  • Namu Myōhō Renge Kyō
« Odgovor #69 poslato: 26 Januar 2019, 01:01:23 »
Kako su sami za sebe glasali? :D Dijaspora?

• Avocado
  • Hero Member
  • Nocas, Vučić je k'o bomba 🙏
  • Zemlja: ua
« Odgovor #70 poslato: 26 Januar 2019, 01:04:03 »
Pa da. Pogotovo što nisam znao kolika im je.Posle kad sam istraživao video sam da ih ima bukvalno po celoj Evropi.
Sećam se kad su prvi put učestvovali, 2006. Godine, počelo glasanje i oni na dnu, samo nule.Ja reko ocekivano, ne znam ni kojim čudom su u finalu...kad ono posle pola glasanja krenule samo 12 i 10 za onaj krš...Na kraju i Anu Vissi prestigao

Послато са Lenovo K53a48 уз помоћ Тапатока

• noOne
  • Golden Member
  • Zemlja: hr
« Odgovor #71 poslato: 26 Januar 2019, 01:42:01 »
Meni uopce nije bilo cudno sto su bili tako visoko 2006., takve pjesme su tada prolazile. Al' naravno da ima i dijaspora svoje prste tu.

« Odgovor #72 poslato: 26 Januar 2019, 01:57:49 »
Ali ni dijaspora ne glasa kao nekad,slicno kao i za Srbiju.Nekad su im Belgija,Holandija,Francuska,Češka davale  10-12,sad iako daju nesto malo.
« Poslednja izmena: 26 Januar 2019, 02:05:13 mostar036 »

• Majsta94
  • OGAE member
  • για κάποιο λόγο.
  • Zemlja: gr
« Odgovor #73 poslato: 26 Januar 2019, 08:01:10 »

Ne bih se složio sa tobom Skubajlo. Azeri u svojoj istoriji imaju "Always" (koja je zilion puta bolja od QQ), "Hold me", "Drip drop", Sabinu, Dilaru, Elnura kao fantastične balade, i naravno bruku svih bruka "Skeletons" - koja je zaslužila bar top 5. Pobednička im je možda i najslabija, ali je u godini, kad se niko nije nešto posebno istakaom zaslužno pobedila. Samrin nastup je bio spektakularan,. Jedino ono zavijanje iz 2008. bi se možda podvelo pod diskutabilno od njih.

Меni je kod Azera problem to što je svaki njihov nastup savršeno isplaniran, bukvalno je svaki korak navežban. I sve to onda deluje jako izveštačeno i neiskreno (mada takav problem imam  sa većinom tih postsovjetskih zemalja). Pesme su same po sebi odlične, ali jednostavno nema tu neke emocije. Na primer uporedi Ronu iz Albanije koja je na sceni potpuno ušla u pesmu, i Sabinu koja više pažnje posvećuje pokretima nego samoj pesmi. Ne znam, možda kenjam previše, ali ja na takav način doživljavam nastupe. Volim kada su izvođači opušteni na sceni, kada komuniciraju sa publikom, a ne kada deluju programirano kao roboti. Jermeni mi prosto imaju tu neku opuštenost (uglavnom), dok se Azeri generalno ponašaju (i na sceni i van nje) kao da su nešto posebno.

A ovim bivšim Sovjetima kad bi se izbili glasovi kojima se međusobno časte uglavnom ne bi ni prismrdeli vrhu tabele

Slažem se za poređenje. Jermeni su mi vazda opuštenije ulazili u ESC priču. Iako Azeri imaju top pjesme iza sebe, nijedna ne može da se poredi sa Qele Qele.
1. :itb: 2. :ltb: 3. :rub: 4. :dkb: 5. :rsb: 6. :grb: 7. :rob: 8. :esb: 9. :deb: 10. :hrb:

• EvilSmile
  • Hero Member
  • I’m ready to go full-on-’07-Britney.
« Odgovor #74 poslato: 26 Januar 2019, 09:08:45 »
Меni je kod Azera problem to što je svaki njihov nastup savršeno isplaniran, bukvalno je svaki korak navežban. I sve to onda deluje jako izveštačeno i neiskreno (mada takav problem imam  sa većinom tih postsovjetskih zemalja). Pesme su same po sebi odlične, ali jednostavno nema tu neke emocije. Na primer uporedi Ronu iz Albanije koja je na sceni potpuno ušla u pesmu, i Sabinu koja više pažnje posvećuje pokretima nego samoj pesmi. Ne znam, možda kenjam previše, ali ja na takav način doživljavam nastupe. Volim kada su izvođači opušteni na sceni, kada komuniciraju sa publikom, a ne kada deluju programirano kao roboti. Jermeni mi prosto imaju tu neku opuštenost (uglavnom), dok se Azeri generalno ponašaju (i na sceni i van nje) kao da su nešto posebno.

Pa ne znam. Ponašali su se kao posebni dok nisu pobedili :D Sad i ne vidim baš to :) Meni je bezvezno bilo forsiranje Safure, ali pesmu i dalje slušam i odlična mi je. Po mom mišljenju u nastupe treba ulagati i treba da izgledaju što savršenije moguće (kao i Jermenija što radi polednjih par godina)... Ništa tu nema loše :)

QQ neće biti ni blizu Skeleton-a. Bez obzira na plasman. Soriša...
Evilettra Smileborghini

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

xx
Okružen mrtvima (The Walking Dead)

Započeo Petar

138 Odgovora
9778 Pregleda
Poslednja poruka 20 April 2019, 06:17:15
euronik
xx
Jermenija 2014: Aram Mp3 - Not Alone

Započeo Leo Cezar

343 Odgovora
10363 Pregleda