Autor Tema: ESC 2019 - Polufinala i finale - LIVE  (Pročitano 15334 puta)

• choda
  • Hero Member
  • Partizan - Tradizione di famiglia
  • Zemlja: rs
Odg: ESC 2019 - Polufinala i finale - LIVE
« Odgovor #1545 poslato: 24 Maj 2019, 20:45:53 »
Onda nam treba mnogo vise od neke zvezde da nas vrati u vrh ako je tako.

Pa diskutovali ste o tome da npr. Space od Slavka, da je isla npr. za Svedsku bila bi favorizovana u najvece, a posto je isla za Crnu Goru, bila je na kraju predmet sprdnje...

Svedska nikad ne bi toliko rizikovala

• Stole
  • Golden Member
  • 👑
« Odgovor #1546 poslato: 24 Maj 2019, 20:47:27 »
"Podrumar" je pobednik Evrovizije 2019. I godinu pre toga. I jos jednu godinu pre.

@mirCo daj neku pesmu od Milice koja ti deluje kao top 5 materijal. Da preslusam.

Steta sto nisu predstavljali Srbiju i osvojili 18. i 19.mesto, svi srecni a ti prezadovoljan jer nije otislo neko poznato ime pa  ne bi u zemlju propao 😍

Jel mozes da se kladis da bi, predstavljajuci Srbiju Toy ili Arcade bili na 18.mestu?
Mani se vise kladionica, samo o njima razmisljas i osvesti se vise. Ti hoces da nas predstavljaju osobe koje bi sve prihvatile samo da pevaju na escu, cak i katastrofalne kostime i nastupe. Zbog takvih se i nalazimo u evrovizijskom blatu.
01. :fr: 02. :rs: 03. :mk: 04. :pl: 05. :am: 06. :es: 07. 08. :ie: 09. :by: 10. :ru:

11. :ua: 12. :al: 13. :au: 14. :mt: 15. :nl: 16. :ge: 17. 18. :it: 19. :pt:

#jesc2019

• mirCo
  • Golden Member
  • Rene ću podržati uoči Oskara!
« Odgovor #1547 poslato: 24 Maj 2019, 20:49:52 »
Nije tako. Čoda samo ne shvata da nije isto biti podrumar iz Srbije (iza kog stane RTS) i podrumar iz ostalih zemalja. A takođe ne uzima u obzir činjenicu da na esc-u nisu sve zemlje jednake i da nije svaki plasman samo zbog dobrog paketa.

• Stole
  • Golden Member
  • 👑
« Odgovor #1548 poslato: 24 Maj 2019, 20:51:26 »
Pa ocigledno zivi u ruzicastom svetu pa ne shvata neke stvari. Verovatno misli da je Nevena zasluzeno i regularbi osvojila 38 poena
Cuj poredi jednu Holandiju sa Srbijom 😂

• Аца
  • Hero Member
« Odgovor #1549 poslato: 24 Maj 2019, 20:52:04 »
Слажем се да подрумар или било ко у рукама РТС-а није исто као тај негде другде. :( Али ради се, мали помаци...

Едита је била добра у „Твоје лице звучи познато”. :G) Тако да може нешто добро да јој се направи. Нисам упознат да има неки хит, али то и није критеријум. Битно је каква би та песма била.

Да не причам колико се добро показала Ана Кокић у ТЛЗП. Мислим, преглупо би било неготовати због ње на Беовизије / ЕЅС зато што је из Гранда, док исту такву музику снимају остали у другим продукцијским кућама.

Pa diskutovali ste o tome da npr. Space od Slavka, da je isla npr. za Svedsku bila bi favorizovana u najvece, a posto je isla za Crnu Goru, bila je na kraju predmet sprdnje...
Да ли ико верује у овакве ствари... :D ::)

• mirCo
  • Golden Member
« Odgovor #1550 poslato: 24 Maj 2019, 20:54:27 »
Ja stvarno ne znam gde je našao primer Slavka.

• Stole
  • Golden Member
  • 👑
« Odgovor #1551 poslato: 24 Maj 2019, 20:57:12 »
Neke Editine pesme, da ne kazem hitovi:

Uno momentno - 108 miliona pregleda
Boing 746 - 42 miliona
Poplava - 39 miliona
Blud i nemoral - 34 miliona
Moje jedino - 29 miliona
Gram emocija - 20 miliona

Nije lose  ::() A ovih dana je izbacila solo pesmu Magnum koja trenutno ima preko 5 miliona pregleda.
« Poslednja izmena: 24 Maj 2019, 21:00:13 Stole »

• choda
  • Hero Member
« Odgovor #1552 poslato: 24 Maj 2019, 21:03:11 »
"Podrumar" je pobednik Evrovizije 2019. I godinu pre toga. I jos jednu godinu pre.

@mirCo daj neku pesmu od Milice koja ti deluje kao top 5 materijal. Da preslusam.

Steta sto nisu predstavljali Srbiju i osvojili 18. i 19.mesto, svi srecni a ti prezadovoljan jer nije otislo neko poznato ime pa  ne bi u zemlju propao 😍

Jel mozes da se kladis da bi, predstavljajuci Srbiju Toy ili Arcade bili na 18.mestu?
Mani se vise kladionica, samo o njima razmisljas i osvesti se vise. Ti hoces da nas predstavljaju osobe koje bi sve prihvatile samo da pevaju na escu, cak i katastrofalne kostime i nastupe. Zbog takvih se i nalazimo u evrovizijskom blatu.

1. Niko ne spominje kladionicu. Ne znam da li si cuo izraz "jel bi mogao da se kladis da...". To u prevedenom znaci - da li bi mogao da garantujes

2. Ocigledno ne razumes sta sam hteo da kazem. Nisam ni ja za razne Mirne Radulovic i slicne. Ali ne, ocigledno ti smeta jer sam protiv dve opcije koje ti zastupas.

3. U redu, da se ne poredimo sa Holandijom, evo mozemo sa Moldavijom. Kako to da Moldavija dve godine zaredom ima top 10?

4. ne znam da li si primetio da itekako znam da opletem po rtsovom sistemu i da treba koncept da se menja.
Znaci ja vidim jedna resenja a ti druga i to je to. Nemoj da mislis da ja zastupam neke Tijane Bogicevic i slicne zato sto nisam za ista resenja kao ti.

• 1234567890
  • Hero Member
  • Prodavacica sam, prodajem pizzu.
« Odgovor #1553 poslato: 24 Maj 2019, 21:05:15 »
Onda nam treba mnogo vise od neke zvezde da nas vrati u vrh ako je tako.

Svedska nikad ne bi toliko rizikovala
Naravno da ne bi, ali sam samo naveo kao primer...

Ja stvarno ne znam gde je našao primer Slavka.

Daj mi onda neki bolji primer.
ESC 2020
:al: :am: :au: :at: :az: :by: :be: :bg: :hr: :cy: :cz: :dk: :ee: :fi:
:fr: :ge: :de: :gr: :is: :ie: :il: :it: :lv: :lt: :mt: :md: :nl: :mk:
:no: :pl: :pt: :ro: :ru: :sm: :rs: :si: :es: :se: :ch: :ua: :gb:

• mirCo
  • Golden Member
« Odgovor #1554 poslato: 24 Maj 2019, 21:06:55 »
Primer ti je katastrofa. Slavko i takozvana pesma Space ni u jednoj kombinaciji ne bi mogla do uspešnog plasmana.

• Аца
  • Hero Member
« Odgovor #1555 poslato: 24 Maj 2019, 21:07:29 »

Boing 746 - 42 miliona
Poplava - 39 miliona
Moje jedino - 29 miliona

Nije lose  ::() A ovih dana je izbacila solo pesmu Magnum koja trenutno ima preko 5 miliona pregleda.

Хвала  :) Па добро, то нису њене песме. Свеједно, да се не схвати да имам ништа против ње. Показала је потенцијал. :G) Штета што нигде нема снимка „Молитве”. :( Да јој неко направи нешто добро. Треба нам нека оводеценијска „Ромале ромали”. ;D Тада би била конкурентна, али мислим да сада аутори озбиљно заостају за колегама у Европи.

Опет кажем, сулудо би било да се обустави Беовизија због интерног избора Едите. :neznam: Да не бисте поново скакали, не подржавам ни интерне изборе РТС-а. Првенствено мислим на Тијану, а код Сање су се као опрали Иваном Петерс (и квалитетом извођача).

• Stole
  • Golden Member
  • 👑
« Odgovor #1556 poslato: 24 Maj 2019, 21:09:25 »
@choda 1. Naravno da sam cuo, bio sam sarkastican jer kladionice ne vadis iz usta.
2.  Nisi za Mirne, ali si za druge podrumare koje tesko da bi ista napravile.
3. Ta Moldavija je imala jake ljude koji su ulagali u projekat ESC. Kirikorov  mozda jeste ludak, ali covek zna kako esc funkcionise i napravio je pravu stvar, pravi top 10 paket. RTS onakav nastup ni u snu ne bi napravio.
4. Nisam primetio, ali svakako je cinjenica da ne bi menjao na pravi nacin. Koje crne podrumare. Nama trebaju jaka imena i sposobni ljudi. Da li su podrumare sposobne da naprave hit pesme i efektan nastup? Tesko. Da li imaju jake producente iza sebe? NE.

• 1234567890
  • Hero Member
  • Prodavacica sam, prodajem pizzu.
« Odgovor #1557 poslato: 24 Maj 2019, 21:09:32 »
Primer ti je katastrofa. Slavko i takozvana pesma Space ni u jednoj kombinaciji ne bi mogla do uspešnog plasmana.

Zalim, to mi je palo na pamet.

• Stole
  • Golden Member
  • 👑
« Odgovor #1558 poslato: 24 Maj 2019, 21:12:48 »

Boing 746 - 42 miliona
Poplava - 39 miliona
Moje jedino - 29 miliona

Хвала  :) Па добро, то нису њене песме. Свеједно, да се не схвати да имам ништа против ње. Показала је потенцијал. :G) Штета што нигде нема снимка „Молитве”. :( Да јој неко направи нешто добро. Треба нам нека оводеценијска „Ромале ромали”. ;D Тада би била конкурентна, али мислим да сада аутори озбиљно заостају за колегама у Европи.

Опет кажем, сулудо би било да се обустави Беовизија због интерног избора Едите. :neznam: Да не бисте поново скакали, не подржавам ни интерне изборе РТС-а. Првенствено мислим на Тијану, а код Сање су се као опрали Иваном Петерс (и квалитетом извођача).
Pa jesu njene, ona peva lol. Glupo je reci da nisu njene jer su dueti ili pesme snimljene u bendu. Devojka je tek krenula solo karijeru, ima vremena za nju, prva pesma je lepo prosla.

• choda
  • Hero Member
« Odgovor #1559 poslato: 24 Maj 2019, 21:20:58 »
Cemu spominjanje kladionica u potpuno nevezanoj prici za to?

Ne vidim svrhu u ovoj raspravi kada imamo dijametralno suprotne stavove.
Ocigledno je da si na osnovu subjektivnih stavova izracunao da je "cinjenica da ne bih menjao na pravi nacin", iako se dosad od Joksimovica nijednom nije desilo da budem zadovoljan odabirom.
Znaci nemoj da poistovecujes mene sa rtsom jer se ne slazem sa tvojim resenjima.

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

xx
ESC 2018 - Polufinala i finale - LIVE

Započeo Leo Cezar

3058 Odgovora
40034 Pregleda
Poslednja poruka 27 Novembar 2018, 20:08:46
Josipa.
xx
ESC 2014 - Polufinala i finale - LIVE

Započeo Miloš

292 Odgovora
9448 Pregleda