250. FSC - It's a party time

Bored Despicable Me GIF


Kaće nova tema?
 
Ah, još jedan potop u finalu 💀

Enivej, čestitke pobedničkoj pesmi, potpuno zaslužena, kakav bop koji ću još dugo slušati 😍🥰

3 od 4 puta kada sam prošao u finale sam bio poslednji kvalifikant po poenima. Mislim da sam ispucao sreću 🤣
 
Necu organizovati, jos se nisam ni odmorio od Zodiac-a xD
Hvala svima na cestitkama, videcu veceras ko je udeljivao poene pa cu se posebno zahvaliti 🥰
 
Čestitke Stole, vidim da se ogromnoj većini dopalo i zaslužena pobeda.
Apsolutno mi je drago što je Ofra u top 10 jer je na slušamo baš strašno ishejtovana a jedna je od najlepših pesama ovog izdanja
Čestitke i Ivani, a gospodi iz drugog pf-a samo imam da poručim:
Solja-Vidimo-se-na-sudu-JPEG.jpg
 
Vidim da sam poene dobio samo od Dracarysa, Whiskija, Marka i Vaxa, hvala svima 😂

Ovo izdanje sam odlučio da rizikujem, sad sumnjam da će se to dešavati ponovo, ni jedan rizik do sad mi se nije isplatio.

Ali dobro, vraćam se pesmama s kojima mi dobro ide i idemo još jače od sledećeg izdanja 💅
 
Mislim da sam ja vise sokiran nego Stole. Ne znam da li su stvarni rezultati. 😅
Zadovoljan sam sa pobednikom, pogotovo sto mi je ovo njena do sada najbolja pesma. Moja 4p.

Stole, svaka cast na pobedi. Cestitke.👍

Inace sam sokiran sa nekim plasmanima (negativno). Kao sto je recimo Gunes i Eleni.
 
Gunes i meni odlična, morala sam da za finale na kraju i rotiram mesta Kajli (ne razumem hejt za pesmu, meni je skroz simpatična) i njoj.

Inače da, rezultati jesu neobični, mislim da se retko kad događa da više forumaša ne daje ništa za TOP4, TOP5, čak i TOP6 smo ovde imali sa nulom od nekoga.
 
Čestitke Stoletu na pobedi, čestitke Ivani na organizaciji 👏👏

Rezultat za Rubena - meh, ali bar je ovog puta ušao u finale i to jedva 😁 Zahvaljujem svima na poenima, kako u pf-u tako i u finalu, posebno: whisky i Ro97 (12p), MilanB (8p), Marko, Djole89 i sparkle (7p)... 😇🙏
 
Ja sam pokušao sa Annalisom isto, ali prvo se prerano prijavio, poslije već bila zauzeta (kao što rekoh, nije džaba nadimak STOLE)

Onda mi je neko iz Španije bio opcija, Ana Mena mi pala na pamet, ali nisam bio siguran koju ću njenu, a pošto sam tad bio u Madridu, a 29. em počele prijave ovde, em izašla pjesma tog dana, em šetajući Gran Viom naišao na ovaj plakat, znao sam da moram da je pošaljem, pa kako god da prođem 😀 Znakovi pored puta tokom puta 😂

20230929_201044.jpg
 
Stoletova druga pobeda u roku od mesec dana 🥹 I ja sam mislio da je sprdnja , otvorio sam post ali očekujem priredbu. Čestitam @Stole mojih 2 poena u pf-u , baš mi se nije dopao tvoj izbor ali vidim da je većini u vrhu. Moyka mi je bila draži pobednik. Bio bi neki poen u finalu ali sam imao dosta pesama za poene. Moji favoriti za pobedu bile su Ana Mena i Sigala.
 
Back
Top