rs Srbija 2024: Teya Dora - Ramonda

Status
Not open for further replies.
Konstrakta bi bila 100% Q, Breskvica bi bila jednako Q kao Teya Dora pošto bi više angažovala dijasporu. Zorja bi se mučila ako nastup ne bi bio fenomenalan.
Mislim da bi nam Zorja bila potencijalna Alika, a Konstrakta bi nam donela najbolji rezultat od ponudjenih, to je moje misljenje. Ipak, drago mi je da ne ide sad jer ona je u mojoj glavi projekat za 2027, taman da je se Evropa malo zazeli 😂
 
Lici mi na recimo nesto izmedju 9.mesta i 18.mesta dakle nesto izmedju plasmana Bojane Stamenov i Nevene Bozovic, zbirnoo, bice malo i srece potrebno, prosle godine Hrvatska imala samoo nekoliko poena dakle manje od Ceske, a Ceska bila 10.mesto, Hrvati 13.mesto, oko 130 poena je prosle godine bilo dosta za to magično 10.mesto.
 
Pa bukvalno si rekao isto sto i mi samo umotano u hiljadu eufemizama da se lakse proguta i svari.
Pa dobro, i da je tako. Da li ti konstantno mračenje pomaže u bilo čemu? Stvarno se stiče utisak da tebi i nekolicini drugih forumaša bukvalno predstavlja duševnu hranu tolika količina negativne energije.
 
Ne mislim ja da smo mi otpisani za finale jer je konkurencija teski uzas. Da smo u drugom polufinalu, pa da su nam uvalili broj 2 tad bi nas bas sahranili.
 
Ne mislim ja da smo mi otpisani za finale jer je konkurencija teski uzas. Da smo u drugom polufinalu, pa da su nam uvalili broj 2 tad bi nas bas sahranili.
Kad gledaš ovaj raspored od 1. do 7., šta misliš po tebi koji bi redni broj bio najbolji za Teyu i s kojim bi ti bio zadovoljan? Ozbiljno ovo pitam jer me zanima xD
Pokušavam skužit i vašu perspektivu, jer uglavnom je kmečanje zbog broja 2, a ne znam jel sam pročitao da ste napisali koja bi pozicija bila bolja, s kim bi se mijenjali, možda je netko spominjao, ali mi promaklo...
 
Ja se sve nadam da ipak može biti Victoria 2021. 🙏
Ako se svi propusti budu ispeglali i ipak na kraju sve bude ok u smislu da ima nastup koji je u istoj ravni barem kao onaj na PZE (bukvalno jedino to i tražim, nikakvi apgrejdovi me ne zanimaju) itekako bi mogla i trebala biti ovogodišnja Victoria a to i zaslužuje, dakle kod žirija između 5. i 10. mjesta a od publike između 15-og i 20-og.

Meni od svega najviše smeta i brine me ovolika ćutnja od strane javnog servisa, umjesto što je vode po kojekakvim ambasadama od čega nema nikakve koristi bolje da su joj obezbjedili bolji PR i menadžerski tim koji bi sredio njenu promociju po dijasporskim medijima da je naši ljudi u inostranstvu vide i glasaju za nju, nikada ovolika tišina nije vladala u nedjelji pred takmičenje a da mi je neko rekao da će takav tretman imati djevojka sa svjetskim hitom opalio bih mu šamarčinu. 👋

Sve su to super podaci - i posjete bašticama i koktelčići povodom rođendana i izvještavanje sa partija ali ništa od toga neće donijeti dobar rezultat jer Evrovizija nije ekskurzija već prilično okrutno takmičenje, Teyi svaka čast, ovo nije njena krivica nego isključivo nemarnost RTS-a koja ide do te mjere da mi fanovi moramo žicati po grupama naše ljude u bijelom svijetu da glasaju za nju!
 
Kad gledaš ovaj raspored od 1. do 7., šta misliš po tebi koji bi redni broj bio najbolji za Teyu i s kojim bi ti bio zadovoljan? Ozbiljno ovo pitam jer me zanima xD
Pokušavam skužit i vašu perspektivu, jer uglavnom je kmečanje zbog broja 2, a ne znam jel sam pročitao da ste napisali koja bi pozicija bila bolja, s kim bi se mijenjali, možda je netko spominjao, ali mi promaklo...
Broj 5
 
Kakav god da nam je redni broj bilo bi problematično u toj prvoj polovini.... možda jedno da su stavili ovako...
1. Kipar
2. Ukrajina
3. Irska
4. Luktelk
5. Hrvatska
6. Poljska
7. Srbija
Ili
1. Kipar
2. Poljska
3. Irska
4. Ukrajina
5. Hrvatska
6. Litvanija
7. Srbija
 
Mogli su Ukrajinu na drugu poziciju, oni bi prosli i da ne ucestvuju, a nas ce zaboraviti bez upecatljivog nastupa dok ne zavrse svi pogotovo sto su sad uglavili direktne finaliste
 
Ukrajini je zagarantnovana minimum trianesta pozicija u finalu, oni će sve učiniti da njima povećaju maksimalno šanse za pobjedom
 
Ne mislim ja da smo mi otpisani za finale jer je konkurencija teski uzas. Da smo u drugom polufinalu, pa da su nam uvalili broj 2 tad bi nas bas sahranili.
Mi nismo ni otpisani ali Boga mi nismo ni upisani za finale, pogotovo što znamo da Irska nije više siguran ispadač a i Azerbejdžan je ove godine ozbiljno shvatio igru...

Pjesme kao pjesme i polufinale kao polufinale nisu nating spešl međutim prva polovina u kojoj smo mi je neuporedivo krvavija od druge koja je smijurija bukvalno a da prođemo svi iz prvog dijela je nemoguće, prerano nastupamo i biće jako zeznuto.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top