se Švedska 2023: Loreen - Tattoo

Nije ona baba, tek joj 40 godina. Ko zna i da li će Šveđani želeti da je šalju ponovo ako se prijavi na Melodifestivalen.
 
Ta tri prva mesta i dva treća su mi ok, uglavnom zasluženo, volim te pesme, ostali su mi uglavnom precenjeni, eventualno Voices ok osvojena pozicija.
 
Undo, Tattoo, Euphoria i Hold Me Closer zaslužile svoje plasmane, ostale precenjene, velko fala žiriju.
 
Volim Tattoo, Euphoriu, Undo, Heroes, Popular, Too Late For Love, I Can't Go On, Unforgettable.

Hold Me Closer mi je ok, pomalo precenjena.

Dance You Off i If I Were Sorry su mi uzhas,

Voices i You samo okej.

Malo više volim Švedsku nego što mislim 💀
 
Ja intenzivno slušam samo Undo i Too late for love, koje baš volim. Ostale su mi ili ok ili masovno precenjene, ali ne očekujem da će se švedski kalup menjati u skorije vreme.
 
Ja volim sve njihove pjesme, ali baš su zapeli za pop, znam da je kod njih to najslušanije i kao zašto mijenjat ono šta funkcionira, ali toliko bi volio da barem jednom pošalju nešto malo drugačije, Jon Henrik i Aninia je nešto što vjerojatno nikad neću skroz prežalit, kakva je to bila šansa da konačno izađu malo iz tog kalupa sa pjesmom koja je drugačija, a opet vrhunska, ali ne...
 
Pa Loreen 2017. došla sa nestandardnom pop pesmom i ispušila, oni se jednostavno plaše da izađu iz zone konfora
 
Dance You Off najbolja od ponuđenih puko sam 😭😭😭

U suštini sve ove njanjave, ništa kreativno i van zone komfora nismo čuli od njih niti ćemo pošto je Melfest organizovan tako da je nemoguće da takva pesma pobedi.

Jon Henrik Fjallgren nek proba za Norvežane
 
Pa Loreen 2017. došla sa nestandardnom pop pesmom i ispušila, oni se jednostavno plaše da izađu iz zone konfora
To je bila jedna od najjačih godina na MF, barem meni...kad se sjetim kakve su sve pjesme bile tad, baš jaka konkurencija..kvaliteta je opala u zadnje vrijeme
 
Nešto na švedskom bi bilo idealno da malo iskoče iz šablona, posebno što meni švedski jezik ima neku posebnu mistiku u muzici. Meni ubedljivo dve najbolje švedske pesme svih vremena:



Ali džaba se nadamo, očekujmo da Lorin reciklira Tattoo sledeći put, kao i gomilu instant pesama nastalih u raznoraznim fabrikama generike. 💀
 
To je bila jedna od najjačih godina na MF, barem meni...kad se sjetim kakve su sve pjesme bile tad, baš jaka konkurencija..kvaliteta je opala u zadnje vrijeme
2016.-2018. zlatno dobra realno, bio savršen spoj radijskog i originalnog

Nakon toga radio preuzeo primat

Pa Loreen 2017. došla sa nestandardnom pop pesmom i ispušila, oni se jednostavno plaše da izađu iz zone konfora
a i to što kažeš realno su samo dosadni ljudi lol
 
Back
Top