ee Estonija 2024: 5Miinust x Puuluup - (nendest) narkootikumidest ei tea me (küll) midagi

Imali su totalno vajb naseg Chegija :D Bili su dovoljno zabavni da prodju dalje.

Mislim da od svih quirky pesama/joke actova, ovo ima najmanje sanse za solidan rezultat, medjutim, videcemo.......mozda iznenade.
 
I ovo pucanje obožavam. 🤗 Hvala bogu pa ovakve gluposti više nikome nisu zanimljive.
 
A mogli su lepo sa Olijem po još jedan top 10. Jedina korist od žirija je urnisanje ovakvih pesama.
 
Ovo je tako osvezilo Estoniju koja je godinama u nekoj safe zoni, dosadna, bezlicna. Ovo je pre svega bilo zabavno i jako harizmaticno i zanimljivo. I mnogo volim ovakvu Estoniju, nego Aliku i Olija…Bravo momci!
 
Nisu morali u finale.. Meni se ništa ovde nije svidelo. Energije je bilo, mora se priznati 😬
 
A mogli su lepo sa Olijem po još jedan top 10. Jedina korist od žirija je urnisanje ovakvih pesama.
to je i urnisanje duha ESC koji svake godine ima po par joke entry-a koji razdrmaju atmosferu a neki od njih ostanu poznati biseri i posle takmičenja.
 
Ovo je jednostavno loš joke entry. Nemam ništa protiv istih povremeno na ESC-u, na stranu što ih generalno ne volim.
Em ima poruku (može dobar provod i bez supstanci), em koristi tradicionalne instrumente iz Estonije (a složićemo se da njihovu kulturu niko ni ne poznaje u Evropi). Ali sve je stvar ukusa.

Mnogima je i Dastin Ćurka užas a mene realno vozi.
 
Back
Top