ie Irska 2024: Bambie Thug - Doomsday Blue

Ne treba uopšte gledati kako je u engleskom, pa to prevoditi. Lično, pre bih odabrao srednji rod ako se ne izmisli nešto novo, ali dok se eventualno to ne usvoji, zvuči mi malo nakaradno, pa i uvredljivo kako i zakaya reče. Štaviše, to se može tumačiti i kao ruganje više nego kada neko kaže u ženskom (ili muškom) rodu samo zato što nema drugog načina, a ne zato što "gleda" u reproduktivne organe. Prema tome, nema razloga ikog nazivati primitivcem, jer imate samo drugačiji pogled, koji može biti i ispravan i neispravan.​
 
Meni je inicijalno bolja od Bambie bila Ailsha - Go tobann i radije bi da su nju poslali, iako vjerojatno ne bi imala ovakav odjek. Iako, nikad se ne zna
 
Najjače mi je kako je u trendingu u balkanskim državama, dok npr. u Estoniji nije uopšte ušla u trending hahahah
 
Ali ja koji malo malo pa počnem iz čista mira da pevušim refren, potpuo sam opsednut (demonima). Možda čak pošaljem neki glas u subotu. Da mi je neko pre dve nedelje rekao da ću glasati za ovu pesmu, a tada mi je bila u bottom 5, rekao bih mu da je lud 😂
 
I mene je skroz opsela, jace od mene, posle polufinala sam gledala nastup do 4 ujutru
 
Back
Top