cy Kipar 2024: Silia Kapsis - Liar

Dopao mi se jedino onaj početni kadar i par efekata, ali generalno jako bazičan nastup koji mi i ne ide uz pesmu.
 
Samo ću reći, ako je Kipar prošao, mora i Malta u četvrtak moraaaa
Malta poslednja na kladionici za drugo pf.

Energetski fino, koreografija basic, pesma (pre)generična i neinspirativna. Imala je sreću što otvara, inače mislim da ne bi prošla.
 
Dobar nastup na kraju, bilo je baš efektno, pjesma i dalje ništa posebno.
Vjerojatno negdje oko bottom 5 u finalu
 
Očajna pesma, jedna od najgorih ove godine (po mom mišljenju) i operisana od bilo kakve kreativnosti.

Nastup je bio jednostavan, ali korektan. Mislim da će u finalu proći bolje nego što se očekuje, ne bi me iznenadilo da završe oko 15. mesta kao i prethodne dve godine sa jednako prosečnim pesmama.
 
Ja ovu pjesmu ne volim, ali mi je bilo slatko i jednostavno. Nisam ni pomislio da bi mogla ispasti
 
Dobar bop, nista sto bi mi bilo visoko na top listi ali nastup mi je bio bolji nego sto sam ocekivao.
 
Svideo mi se nastup. Moramo uzeti u obzir da ima 17 godina i odlično vlada scenom. Mogli su da dodaju nešto na sceni ali ne smeta, vokalno je bila iznenađujuće dobra :)
 
Ako izuzmem onaj skolski i pomalo smesni dance break, ostalo mi se dopada. I vizuelno i vokalno, bilo je energije. Popravio mi se utisak.
 
Nije bas morala da prodje ali nisam iznenadjen. Nastup, bas kao i pesma, nista specijalno. Neka sredina tabele u finalu bi bila realna.
 
Back
Top