si Slovenija 2024: Raiven - Veronika

Mislim da je ovde potencijal možda protraćen i više nego kod nas. Suštinski, nastup odudara od pesme i to je problem, mi smo makar zadržali koncept.
 
Meni se dopalo. Slazem se da je moglo scenski bolje, pre svega neka tamnija nijansa. Svakako mi je drago sto je u finalu.
 
Dobar je nastup kada se posmatra posebno, a u poređenju sa spotom fali malo mraka i mističnosti. Ima i par momenata praznog hoda, ali ona i igrači su perfektno sve odradili, a kraj mi je posebno moćan.

Nadam se da će u finalu biti malo sigurnija vokalno.
 
Njoj je mozda pomoglo sto je bilo svetliji nastup, ovako je nekako bila sprotivnost Irski dok ako bi sve bilo tamno bila kao blaza verzija vestice.

Ali svakako par puta gledam nastup i super mi je sa sve pesmom.
 
Iz nekog razloga ovaj nastup najviše gledam od sinoć
Ja isto pogledao već bezbroj puta, meni je baš nastup sjeo, držao mi je pažnju i pjesma mi je konačno po prvi puta zazvučala dinamično i zanimljivo. Prije polufinala mi je bila na 32. mjestu, tako da će ovo definitivno bit moj najveći grower kad se esc završi
 
Zasluzeno i (za mene) ocekivano finale :) Puno mi je srce zbog njenog prolaska. U Sloveniji je dosta osporavaju i neka je hejterima zapusila usta.

Imace moj glas i u finalu.
 
Back
Top