ua Ukrajina 2022: Kalush Orchestra - Stefania

Mislim da ce ih ziri saseci, odnosno realno oceniti. Mnogi ce hteti da izbegnu pitanje za sta vi glasate. Da je u pitanju Alina onda bi imali na sta da se vade.
 
Ako ovo treba da predstavlja pobedničku pesmu, onda smo zaista duboko zabrazdili u nerealnost. Potpuno je nenormalno koliko se politika uvukla u svaku poru kulture i života uopšte. Što se mene tiče, sve ex Sovjete treba poslati na hlađenje od ESC-a, jer su ruinirali svaku moguću draž koju ESC predstavlja, i to još mnogo pre aktuelnih događanja.

S obzirom da im je država u rasulu, da nedužan narod gine, da postoji milion i jedan problem sa kojom se tamošnje društvo suačava, da je infrastruktura ruinirana, da je beda i siromaštvo uzrokovana ratom na najvišem mogućem nivou ikada, da je preko 2 miliona ljudi izbeglo iz zemlje, bilo ko ko zdravorazumski razmišlja zaključio bi da je učešće na ESC-u ustvari zaista nešto poslednje o čemu se treba govoriti.
 
Jao @Choda, gde ti živiš, jel vidiš situaciju u Evropi, u Lisabonu su rusku ambasadu obojili u zastavu Ukrajine, došlo je nažalost takvo vreme da se sve mora koristiti za hlandi rat, vidi se da ne znate dosta o istoriji i hladnim ratu nako drugog svetskog rata.. Ovo jeste tužno, ali tako je, stanje nije nimalo dobro, ne možemo da otrgnemo Evroviziju iz konteksta ozbiljnih dešavanja oko nas, to nikad u istoriji nije moglo, a naročito od pada Berlinskog zida pa nadalje.. Budite samo realni.. Ja prvi volim da sanjarim, ali to je tako.. :)
Pa onda zategni tiket da Ukrajina pobedjuje ako si toliko siguran
 
Ova pesma je tu negde za plasman od 8. do 15. mesta. Ako kojim slučajem pobedi onda je stvarno besmisleno uopšte takmičiti se, jer ovo je pre svega takmičenje.
 
Super sto su svi solidarni sa Ukrajinom, ali ajde jednom da ne mesamo babe i zabe
 
Neće pobediti ni po žiriju ni po publici, videćemo šta će se desiti u ukupnom zbiru. Da se ne ponovi 2016. :D
 
Po meni im je top 10 realan, i ako se želi da se malo kao podrže nek im se namakne top 5 u neku ruku što reče Josipa. I nek im se javno doniraju pare od tvt-a. Već su imali politički podržanu pobedu sa Džamalom (mada i muzički gledano dosta zasluženu, a ova to ne bi bila, iako je i meni super pesma).
Stvarno ne mislim da Italijoviziju treba da lečimo Ukrajinovizijom 😅
 
Ja zasad vidim kao potencijalne pobednike Italiju, Francusku i jos dve koje ne bih jos da imenujem hahahah
 
Italija i Francuska 🤮

Neka pobedi Ukrajina onda. 😂
 
Neće pobediti ni po žiriju ni po publici, videćemo šta će se desiti u ukupnom zbiru. Da se ne ponovi 2016. :D
Ovo je moguće.

Bukv ne vjerujem ni publiku da će dobiti, a kamoli žiri. E sad šta se desi, uvijek se može desiti neka kombinatorika pa da nekako pobijede
 
Pa i to. Ne znam, ne znam zašto se ovdje priča uopšte o pobjedi. Sve i da krenu glasovi iz solidarnosti...
 
Verovatno se priča jer su prvi na kladionicama iz sažaljenja.
 
Pa nije isključeno da širom Evrope krenu da pljušte glasovi za njih od strane svih onih ljudi koji nisu ESC fanovi nego refleksni podržavaoci Ukrajine. Fandom ih neće izglasati ni za top 3, ali rendom Evropljani možda i hoće, nije nemoguće.
 
Bila je i Malta prva na kladionice, pa se iz aviona znalo da neće biti ni blizu pobjede...
 
Back
Top