al Albanija 2022: Ronela Hajati - Sekret

Albanija

Miloš

Starešina foruma
Staff member
Administrator
OGAE član
Joined
30 Jan 2022
Messages
7,995
Points
118
CAl8ZQg.png
Ronela Hajati je pobednica 60. izdanja festivala Festivali i Këngës što joj je donelo pravo da predstavlja Albaniju u Torinu sa pesmom "Sekret".

 
Ne mogu da prežalim Theje :love: Ali i ova mi je odlična i deli mi prvo mesto sa Španijom.
 
Theje i ova mi bile jedine dobre. Zrno sam više navijao za Theje, no dobra je i ova. Odmah mi, trenutno, ispod Španjolske. Jedino što me katkad smeta kod ove pjesme je da zvuči kao da su tri različite složili u jednu pjesmu. Na neki čudan način i funkcionira.
 
I ja sam baš voleo Theje, ali mi je i ovo bilo u vrhu. Odličan izbor. Čekam revamp.
 
Malo mi pjesma prenatrana.Vidjećemo kakav će revamp biti.
 
  • Like
Reactions: FFM
Jedino što me katkad smeta kod ove pjesme je da zvuči kao da su tri različite složili u jednu pjesmu. Na neki čudan način i funkcionira.
I meni ovo zvuči kao neki medley, pa čekam revamp. Zanima me i kako će osmisliti nastup, jer mi ovaj nosi masa tih igrača.
Ne znam da li će opet juriti SJP? Prošlodišnji mi je je bio jedan od lepših albanskih nastupa, ali mislim da je to više bila inicijativa ljudi oko Anxele.
 
  • Like
Reactions: FFM
Lutkica Ronela će da nam počupa kolektivno perike revamp-om. Živi bili pa videli. Trenutno mi je pesma u samom vrhu i radovao sam se kao malo dete što su se Albanci prepustili, prizvali pameti i poslali nešto što odražava moderni estradni melos. Jedina dobra stvar kod Theje, lično, je sam Alban - doduše ne mislim na njegove vokale.

Sve u svemu Sekret je vožnjica skroz
 
Theje je bolja pjesma(i nisam je jošš prebolila), mada obje pjesme volim. Snippet revampa me nije oduševio.
 
Meni je Theje bila favorit do samog takmičenja, posle prvih nastupa obrnuo sam Theje i Sekret
 
Back
Top