OGAE glasanje 2022

Dosadni smo iz godine u godinu, ne mogu da verujem da glasovi ogae fanova ne uspeju da se "prospu" van odredjenog broja zemalja, imam utisak da svaki ogae daje poene Italiji, Spaniji, Svedskoj, France, Poland, UK po nekom defaultu, dok tek po koja zemlja uspe da zgrabi neke poene i predje 30,40 poena na kraju glasanja, a mnoštvo njih ostane na 0.
 
Trideset peti klub koji je glasao je OGAE Austrija. Srbija je dobila 3 poena!

4lsEa6s.png


Trideset peti klub koji je glasao je OGAE Češka Republika.

Wa9N2Gw.png


Trideset peti klub koji je glasao je EK Nemačka.

y0L9kSY.png


Trideset peti klub koji je glasao je OGAE Litvanija.

VuI60Il.png


Trenutni poredak

6gj36LX.jpg


Ostalo je samo još 5 klubova da glasa, a borba između Švedske i Italije se nastavlja. U istoriji OGAE International glasanja, Italija i Švedska drže rekord sa po tri pobede, a sada će jedna od njih stići do četvrte.
 
Ali zadnja 4 kluba: 2x12 Italija i 2x12 Švedska kao i 2x10 Italija i 2x10 Švedska:ROFLMAO:
 
Ostali su da glasaju klubovi iz Finske, Irske, Luksemburga, Rusije i Ukrajine, pa procenite ko će dobiti više. :D
 
Uff, Finska daje Švedskoj, možda i Irska, ne znam za Rusiju i Ukrajinu, Luksemburg nemam pojma možda Francuskoj.
 
Ma ovo OGAE glasanje je potpuno besmisleno. Uvek tih par fan favorita dobijaju glasove, ovi ostali ako pokupe po koji poen.
 
Lepo se Konstry drzi, nekako imam osecaj da ce je Grkinja prestici kada budu svi glasali, ali svakako top 15 na ogae glasanju je veliki uspeh za ovu nasu malu zemlju.
 
Zanimljivo je i da su OGAE Belorusiji odobrili akreditaciju za onlajn pres centar, a pritom oni valjda još nisu ni punopravni član OGAE International (ne glasaju na OGAE Poll-u), niti su nešto aktivni kao neka zajednica, sem donekle na VK društvenoj mreži. A u isto vreme su neke ESC fan sajtove odbili.
 
Glavu dajem da će nam Rusi uvaliti nulu, Ukrajinci pogotovo. Ukrajina će 12 Litvaniji
 
Trideset peti klub koji je glasao je OGAE Austrija. Srbija je dobila 3 poena!

4lsEa6s.png


Trideset peti klub koji je glasao je OGAE Češka Republika.

Wa9N2Gw.png


Trideset peti klub koji je glasao je EK Nemačka.

y0L9kSY.png


Trideset peti klub koji je glasao je OGAE Litvanija.

VuI60Il.png


Trenutni poredak

6gj36LX.jpg


Ostalo je samo još 5 klubova da glasa, a borba između Švedske i Italije se nastavlja. U istoriji OGAE International glasanja, Italija i Švedska drže rekord sa po tri pobede, a sada će jedna od njih stići do četvrte.
Aman bre vise ta Svedska????

Jao sto bih voleo TVT scenario iz 2018.

A mi? Kita a?
 
Glavu dajem da će nam Rusi uvaliti nulu, Ukrajinci pogotovo. Ukrajina će 12 Litvaniji
Za naše nule se slažem, ali Litvanija ima trenutno samo 1 poen, a da od OGAE fanova Ukrajine sada dobije čak 12... jako teško, s obzirom da se glasovi slabo razlikuju između zemalja. Možda bude neka sita.
Na samom ESC-u će Litvanija sigurno dobiti dosta od Ukrajine i kod žirija i kod publike (u istom su polufinalu).
 
Ne znam u kom je polufinalu Gruzija, ako je sa Ukrajinom, dobiće od nje dosta u Torinu, od televoting-a sigurno, ali opet ne znam kolika će i biti gledanost u samoj Ukrajini.. :(
 
Back
Top