lv Letonija 2022: Citi zēni - Eat Your Salad

Nema sile da SV prodje. Mislim svakako da će 10 i 12 od našeg žirija otići SM i CG. Očekujem da svo 3 medjusobno razmene poene.
Ja mislim da publika te tri zemlje može razmeniti najviše bodove u polufinalu, ali žiri teško..
 
Pa naš žiri je jednoglasno dao CG 2019. 12 poena. Prošle godine nam je makedonski žiri dao 12, crnogorski će sigurno dati kao i inače, pritom su snimali LoT nastupe kod nas. Definitivno mislim da ćemo razmeniti glasove.
 
Pa naš žiri je jednoglasno dao CG 2019. 12 poena. Prošle godine nam je makedonski žiri dao 12, crnogorski će sigurno dati kao i inače, pritom su snimali LoT nastupe kod nas. Definitivno mislim da ćemo razmeniti glasove.
To mi se ne dopada, ako je jednoglasno tako, to nije u duhu fer izbora.. Ali dobro.. Žiri je uveden da umanji upravo takvo glasanje od publike.. Ja nešto mislim da neće tako biti, ali videćemo..
 
Ono kad Letonci nisu nesto inspirativni za diskusiju, pa moramo skrenuti temu o glasovima iz bivsih jugoslovenskih republika. :)
 
Ne znam šta da ti kažem, prošle godine je dosta država imalo unapred dogovorenu razmenu glasova, ni meni se to nije svidelo.
 
Ono kad Letonci nisu nesto inspirativni za diskusiju, pa moramo skrenuti temu o glasovima iz bivsih jugoslovenskih republika. :)
Izgleda je tako.. Inače sam baš noćas napisao na temi "ESC 2022 – Torino, Italija: opšte, arena, grafika, scena" na 80. strani, kako mislim da će Srbija glasati i kako će za Srbiju glasati u 2. polufinalu..
Ja sam čak naveo tamo da će nam CG žiri dati 0... 🤣
 
Pa kakve to veze ima, jel se na osnovu toga ocenjuju pesme? 🤔 I još se to vidi kao normalno... Sakloni me Bože... Nije ni čudo da nas bojkotuje žiri iz drugih zemalja i kad ne treba, to je kazna za takvo glasovanje..
 
Pa na osnovu cega uopste procenjujes ko ce nam od zirija dati koliko poena? Za publiku je jos i moguce, ali predvidjati da ce nam CG ziri dati 0 ili MKD ziri dati 5 poena je poprilicno random
 
Pa kakve to veze ima, jel se na osnovu toga ocenjuju pesme? 🤔 I još se to vidi kao normalno... Sakloni me Bože... Nije ni čudo da nas bojkotuje žiri iz drugih zemalja i kad ne treba, to je kazna za takvo glasovanje..
Pa to je onda opet licemerje od strane žirija, jer bitno da Švedsku niko ne bojkotuje kad razmeni glasove sa svojim komšijama... Nisu ex-Yu zemlje tu jedine.
I nije to samo zbog toga što su kod nas snimali LoT, u Sofiji je nekoliko (čak i zapadnijih) zemalja ove godine snimalo LoT, pa sumnjam baš da će Bugarska da se nadobija 10-ki i 12-ica ove godine 😁
 
Pa u jednu ruku je glupo da ne razmjeni žiti bodove makar u pf.Mada me ne bi začudilo da npr Makedonija da Srbiji i Crnoj Goru 0 u pf.
 
Pa u jednu ruku je glupo da ne razmjeni žiti bodove makar u pf.Mada me ne bi začudilo da npr Makedonija da Srbiji i Crnoj Goru 0 u pf.
Ja sam stavio na drugoj temi tamo, da će CG nam dati 0 od žirija. 😄
 
Pa na osnovu cega uopste procenjujes ko ce nam od zirija dati koliko poena? Za publiku je jos i moguce, ali predvidjati da ce nam CG ziri dati 0 ili MKD ziri dati 5 poena je poprilicno random
Jeste, slažem se, ali to i jeste neka procena u kombinaciji sa nagađanjem, videćemo kako će zapravo biti... :)
 
Ne znam u kom univerzumu bi nam bilo koja ex-yu zemlja dala 0 bodova, bilo od žirija bilo od publike, a posebno tek Konstrakti... Nerealno mi je čak i za slovenački žiri da joj da 0, kamoli za CG i S. Makedoniju.
Nebitno je koji bi bili hipotetički razlozi, bukvalno se ne dešava.
 
Od objavljenih snimaka, oni imaju najviše pregleda na tiktoku. U ovom trenutku:

2. Letonija 84k
1. Albanija 74k
3. Litvanija 56k
4. Švajcarska 36k
5. Slovenija 22k

Stavio sam i redne brojeve nastupa, čisto orijentaciono da se vidi ko je kad objavljivao. Čini se da je Letoniji tiktok domaći teren.
 
Pa da, nekako je i za očekivati je da će s jedne strane Norveška i Letonija, a s druge Španija i Albanija da grme po Tiktoku.
A verovatno i Srbija.
 
Kičasto-krindžarski nastup zapravo i priliči ovoj pesmi. Ne daj Bože, alu mislim da ovo može biti šokantni finalista.
 
Back
Top