is Island 2022: Systur - Með hækkandi sól

Nakon dve (tri ako racunamo i 2020.) odlicne pesme, ovo je bukvalno........sto bi se reklo, "sa konja na magarca".

A steta je, ja volim ovakve pesme ali ovde me konkretno bas nista na ocarava. Ravna crta.

Tesko ce izbeci bottom 3 u polufinalu.
 
Pustio sam ovu pesmu na yt, uživam u njoj kao i svaki put, i malo da prelistam komentare, naiđem na sledeće:

"This song brings me back to the moments I've never lived. Makes me feel nostalgia for something I've never seen or had. Definitely one of my favorite this year. Hello from Ukraine"

I krećem da plačem kao kiša, Bože ne mogu da verujem da mi je jedan komentar na yt tako "raskomadao dušu" u momentu.. 😭😭😭
 
Slušaj Sigur Ros, da nastaviš u sličnom raspoloženju :love:
 
  • Sad
Reactions: Mrm
Island imao sjajnu probu, oni su mi najbolji od danasnjih proba
 
  • Love
Reactions: Mrm
Ma kakvi, ne ispadaju garant, ovde će biti svega, pazite šta vam kažem, mnogi će biti šokirani!!
 
Systur u crvenom preslikana policajka iz The Valhalla Murders.
 
Jel se meni čini ili jedno svetlo na crnoj rupi ne radi?
 
Meni ova pjesma nije sjela nikako. Probao sam, ali jednostavno nije mi to to. Mislim da ovo ostaje u polufinalu 13. mjesto prognoziram.
 
Fino izgleda, lepo zvuci, jednostavno, ali pesma mi je problem. Nekako mi je neprimetna.
 
  • Sad
Reactions: Mrm
Ja ne vidim publiku koja bi ovo podigla za prolazak, a ne vidim ni što bi žiri previše reagirao na ovo
 
Ovo je pobedilo u konkurenciji naj-smor pesma sa naj-smor nastupom. Sada sam skoro siguran da nema ništa od finala.
 
Ponovo problemi sa strimom u onlajn pres centru, nema islandske probe. Verovatno će je emitovati naknadno kao juče albansku.
 
Back
Top