se Švedska 2022: Cornelia Jakobs - Hold Me Closer

Pa ne izgleda nimalo vulgarno s obzirom da je u donjem vešu.
 
Molim poantu dolaska na ceremoniju otvaranja ESC-a u donjem vešu?
 
Nije vulgarno, ali ne ide da dođe u donjem vešu na svečanu ceremoniju i tako otmeno mesto poput dvorca.
 
Molim poantu dolaska na ceremoniju otvaranja ESC-a u donjem vešu?
Pa jesi ti ikad vidio kako se oblače svjetske zvijezde na crvenim tepisima? Ne sviđa se ni meni uglavnom ništa, ali Bože moj...

Da je Ronela ovo obukla bilo bi vam svima prevulgarno!!!!1!
Pa naravno. Gledaj, postoji razlika u građi tijela i kompletnom imidžu osobe. Nije sve za svakoga.
 
Pa naravno. Gledaj, postoji razlika u građi tijela i kompletnom imidžu osobe. Nije sve za svakoga.
Razumem ja koncept konvencionalne estetike i "šta kome stoji", ali to su kao neka pravila koja se uveliko krše i nerealno mi je da se neko na to nije navikao. Onda ni Niki Minaž ne bi trebalo da je pomislila na 90% svojih stajlinga, ako već pominješ svetske zvezde. Ni Malta prošle godine onda nije trebalo da nosi na sceni ono što je nosila.
 
Cornelia servirala horor takođe. Dobar joj bolero jedino.
 
Razumem ja koncept konvencionalne estetike i "šta kome stoji", ali to su kao neka pravila koja se uveliko krše i nerealno mi je da se neko na to nije navikao. Onda ni Niki Minaž ne bi trebalo da je pomislila na 90% svojih stajlinga, ako već pominješ svetske zvezde. Ni Malta prošle godine onda nije trebalo da nosi na sceni ono što je nosila.
Pa može nositi ko šta hoće, nemam ja tu problem. Samo komentiram šta mi je vulgarno, šta ne. Niki Minaž mi je uvijek vulgarna
 
Pa može nositi ko šta hoće, nemam ja tu problem. Samo komentiram šta mi je vulgarno, šta ne. Niki Minaž mi je uvijek vulgarna
Ok, razumem. Nego eto, valjda meni kilogrami više ne čine ni osobu ni stajling odjednom magično vulgarnim, niti mi to izaziva negativni estetski doživljaj, pa mi samo čudno neko kolektivno snebivanje nad tim (i to još u sferi šoubiza i zabave), možda je do mene 🤷‍♂️
 
Nicki Minaj ima savršenu građu, njoj su samo izražene obline i nema višak kilograma tako da može da nosi šta god poželi i da izgleda kao boginja. Nicki Minaj se nikada nije pojavila u vulgarnom izdanju na crvenom tepihu. Check ur facts before u say anything. Btw Cornelia ne izgleda vulgarno.
 
Ok, razumem. Nego eto, valjda meni kilogrami više ne čine ni osobu ni stajling odjednom magično vulgarnim, niti mi to izaziva negativni estetski doživljaj, pa mi samo čudno neko kolektivno snebivanje nad tim (i to još u sferi šoubiza i zabave), možda je do mene 🤷‍♂️
Pa nije mi do kilograma, nego šta ja znam, neke osobe jednostavno ne zrače vulgarnošću ni gole, a neke i zatvorene do grla jesu.
 
  • Like
Reactions: Mrm
Pa nije mi do kilograma, nego šta ja znam, neke osobe jednostavno ne zrače vulgarnošću ni gole, a neke i zatvorene do grla jesu.
Kapiram koncept aure i zračenja, ali opet meni ni u tom smislu nije ništa nepristojno i negativno, posebno ne u sferi zabave.
 
Kad ovako nešto obuče neka domaća ili bugarska javna ličnost onda je to odron morala, turbo folk primitivizam i slično. A kad to na sebe navuče neko iz ovih "naprednijih civilizacija" onda je to čitav koncept, estetska erotičnost i slično.
 
Jedan off topic- Kristina Kovač koja živi u Švedskoj sada, okačila na insta kako je bila sa ćerkom na nastupu Dotter u nekom klubu i da je bilo polu prazno, i ti što su došli na svirku većina su deca. Sad nam je valjda jasno zašto je Dotter tako loše prolazila na melo kod publike. Žena je jednostavno PODRUMARA .
 
Jedan off topic- Kristina Kovač koja živi u Švedskoj sada, okačila na insta kako je bila sa ćerkom na nastupu Dotter u nekom klubu i da je bilo polu prazno, i ti što su došli na svirku većina su deca. Sad nam je valjda jasno zašto je Dotter tako loše prolazila na melo kod publike. Žena je jednostavno PODRUMARA .
Pa Doter je bila druga kod publike 2020. sa samo bodom manje od pobednicke pesme. Naredne godine, jednostavno nije imala dovoljno dobru pesmu, a opet je bila cetvrta.
 
Želim Dotter nekada na ESC-u!

Poslednja pesma koju sam čuo iz drugog polufinala jeste Švedska. Ona prenosi neku realnu emociju, iako tu ima (verovatno) Lane Del Rey u strofama, Lady Gage u refrenu i moj utisak da ovde ne postoji neki poseban hajp samo zato što je Švedska u pitanju, već je realno da ovakav tip baš prave pop pesme bude prepoznat i da ga ljudi vole. Pa videli smo kako je Švedska lani prošla, zar ne?
Ovo je baš klepana pesma, tj. namenski pravljena za Evroviziju, a ima dobru osnovu pop pesama iz ranijeg perioda, odnosno pored ovih nešto modernijih uticaja mi liči na neke ESC balade devedesetih.
Meni je lično OK, ali s obzirom da ovo nije toliko moj fah, nije sigurno jedna od širih favorita, ali opet kažem da mi se čini da se relano i kotira dobro. Malo mi ona deluje arogantno, odnosno ima neki ledeni pogled koji mi ne prija. o_O (možda je do mene)
 
Meni nije bilo nista specijalno za komentarisanje sinoc. Sto se tice pesme bolja mi je od proslogodisnje Svedske u rangu sa onom od pre 3 godine 👍
 
Back
Top