me Crna Gora 2022: Vladana - Breathe

Steta, mogla je umesto Finske, Rumunije, Belgije...
 
Glasao sam za nju 3-4 puta, žao mi što nije prošla, mada se plašim da je baš nisko završila, pogotovo kod publike.
Pustio bih je u finale prije Finske, Belgije i Azerbejdžana svakako, a bolja mi je bila i od Rumunije koja je meni bila za prolaz.
 
Zaslužen ispadak.Mislim da ovakvih pesama ima na izvoz i uvek će biti. Jbg, tako je to kad po svaku cenu oćeš da pratiš muzićke trendove, a jednostavno ne ide uz tvoj senzibilitet.Isto važi i za Makedonce
 
Žao mi je Vladane potrudila se. Bila je odlična! Iako nisam fan pesme,pevala je za 10. Bravo 🇲🇪
 
Uf onaj "fan" iza joj nije trebao, nekako je bilo kic. Pesma je u redu, sve visoke momente su joj bile dobri, ali je ipak bila neprimetna u konkurenciji. Voleo bi da je prosla, ali nisam se iznenadio.
 
Ovo je tipičan primer utapanja vrlo solidne pesme u jaku konkurenciju. Meni je baš žao, bio mi je jako lep i emotivan nastup, da je možda bila u suprotnom pf-u, imala bi znatno veće šanse za finale.
 
Nazalost, ocekivao se ovaj ishod ali ja i dalje jako volim ovu pesmu a ona mi je bila izvandredna sinoc. Apsolutno je zasluzila finale. Osetila se i emocija sto se za neke balade koje su prosle definitivno ne moze reci.

Glasao sam najvise za nju sinoc i ne zalim glasove ali zao mi je sto ishod nije drugaciji. U svakom slucaju, CG moze biti ponosna na ovaj nastup.
 
Televoting

12 - Srbija
10 - Makedonija

Žiri

7 - Srbija
3 - Makedonija
1 - Španija
 
Drago mi je da joj je nasa publika dala 12 ❤ Kad vec ziri nije 🙄
 
Nadam se da se Vladana neće obeshrabriti ovim od daljeg bavljenja muzikom. Lutkica zaslužuje sve najbolje. 💕
 
Čak su i D mol i Vanja Radovanović imali više bodova od nje. Ali mislim da su oni razmjenili bodove sa ovim zemljama čiji su glasovi žirija poništeni.
 
Ok. mogu da razumem sto nije prosla u finale, ali da izostanu poeni, tj. neracunajuci nasih i makedonskih glasova, od preostalih 18 drzava. Samo spanski ziri je udelio 1p.
Jeste da mi je prva na listi i glasao sam za nju, ali realno, nezasluzeno pretposlednje mesto i tako mali broj poena. A moram priznati da je bila bas dobra i lepo je to zvucalo, izgledalo, a bio sam skeptik.
 
Treba gledati i konkurenciju. Ne zavisi baš sve od toga kako je neko otpevao pesmu. Nastup je bio samo fin, sa izuzetkom onog čuda (meduze) na leđima, ali ne i dovoljno upečatljiv.
 
Ok. mogu da razumem sto nije prosla u finale, ali da izostanu poeni, tj. neracunajuci nasih i makedonskih glasova, od preostalih 18 drzava. Samo spanski ziri je udelio 1p.
Jeste da mi je prva na listi i glasao sam za nju, ali realno, nezasluzeno pretposlednje mesto i tako mali broj poena. A moram priznati da je bila bas dobra i lepo je to zvucalo, izgledalo, a bio sam skeptik.

U Areni je zvučala jako dobro vokalno među najboljima u polufinalu i sa te strane je trebalo više poena od žirija zasigurno..
Sa druge strane engleski je bio baš problematičan, pola toga se nije razumelo, nikako ili jako slabo... 🤔
 
  • Like
Reactions: FFM
Bila bi sigurno više pčasirana da nisu poništerni glasovi žirija sigurno. Ali svejedno nije zaslužila onako nizak plasman. Prije bi očekivao da ona i Makedonka zamjene mjesta.Mada kod većine i publike i žirija je bila zadnja.
 
Back
Top