ua Ukrajina 2022: Kalush Orchestra - Stefania

Ovo je njegovo lično mišljenje iskazano na društvenoj mreži...
On nije vezan ni za Evroviziju, ni za žiri u Ukrajini koliko vidim..
A i to što on zagovara u ovom stavu, zapravo se i nije desilo, tako da je to njegovo lično negodovanje..
I baš bi trebali da pohvalimo ukrajinski žiri (za "netaktičko političko" glasanje), zar ne?
O majko mila
 
Pa onda nemoj mutav da se pravis, znamo i ti i ja i svi ovde da taj komentar ne dolazi od nekog fana kome je Ukrajina i cela ta prica o tome isprala mozak, vec od ministra, ako to ne pravi pritisak, stvarno ne znam sta drugo pravi

Kao kad Azer 2013. nije dao nista Rusiji, ovi ih pritisli i od tada jednu 12-icu nisu propustili da daju
 
Evo sad ću ja da izađem na društvenu mrežu i da napišem da je SRAMOTA što je srpski žiri glasao za brzu pesmu iz Belgije na engleksom jeziku 7 poena, a ne za Nizozemsku koja je imala emotivnu pesmu na holandskom jeziku, mi koji potenciramo svoj jezik na takmičenju već toliko dugo..
Ili još gore 12 poena za kupljenu pesmu iz Azerbejdžana, a toliko potenciramo lokalnu kulturu, lokalne kompozitore za naše takmičare.. 🤔
Ali pošto se desilo obrtno, koja je težina mog iskaza?
 
Pises ovde stvari kao da je misljenje zapadnih fanova amin, bukvalno kao da smo svi ludi sto konstatujemo da muzicki kriterijum nije bio ni na vidiku, vec su prelomili indoktrinirani ljudi kojima iz frizidera iskace ta ukrajinska zastava o kojoj smo pricali i koji misle da su zapravo nesto pozitivno uradili time sto su glasali za drzavu, a ne za pesmu.

Imamo valjda i mi ovde neko iskustvo iz nekog rata koji se uopste davno nije desio, pa se ne secam nesto nase zastave svuda po svetu, a ne vidjam ni jermenske zastave, palestinske itd.
 
Pa onda nemoj mutav da se pravis, znamo i ti i ja i svi ovde da taj komentar ne dolazi od nekog fana kome je Ukrajina i cela ta prica o tome isprala mozak, vec od ministra, ako to ne pravi pritisak, stvarno ne znam sta drugo pravi

Kao kad Azer 2013. nije dao nista Rusiji, ovi ih pritisli i od tada jednu 12-icu nisu propustili da daju
Pritisak za šta, za nešto što je prošlo. Ili za sledeću godinu? :D
 
Evo sad ću ja da izađem na društvenu mrežu i da napišem da je SRAMOTA što je srpski žiri glasao za brzu pesmu iz Belgije na engleksom jeziku 7 poena, a ne za Nizozemsku koja je imala emotivnu pesmu na holandskom jeziku, mi koji potenciramo svoj jezik na takmičenju već toliko dugo..
Ili još gore 12 poena za kupljenu pesmu iz Azerbejdžana, a toliko potenciramo lokalnu kulturu, lokalne kompozitore za naše takmičare.. 🤔
Ali pošto se desilo obrtno, koja je težina mog iskaza?
Nema tezinu jer si fan, a ne jebeni ministar
 
@Choda

2013 se spremala revolucija u Azerbejdžanu, ali je Rusija uspomoć Turske u Erdogana uspela da održi porodicu Aliyev.. ;)
 
Evo sad ću ja da izađem na društvenu mrežu i da napišem da je SRAMOTA što je srpski žiri glasao za brzu pesmu iz Belgije na engleksom jeziku 7 poena, a ne za Nizozemsku koja je imala emotivnu pesmu na holandskom jeziku, mi koji potenciramo svoj jezik na takmičenju već toliko dugo..
Ili još gore 12 poena za kupljenu pesmu iz Azerbejdžana, a toliko potenciramo lokalnu kulturu, lokalne kompozitore za naše takmičare.. 🤔
Ali pošto se desilo obrtno, koja je težina mog iskaza?
Druze shvati da si ti kao i mi niko i nista u svetu politike i da bi narod za tvoje i nase misljenje zabolela guzica
 
Druze shvati da si ti kao i mi niko i nista u svetu politike i da bi narod za tvoje i nase misljenje zabolela guzica
Što evo, ja sam zaposlen u MSP, mogu da se pozovem na neke jače ljude tamo i ako uspem da preko novinara izbacim na primer to, dovoljno u dva tabloida i eto priče.. 😂 Nažalost to je obratno, ali to je vrlo slično ovome što je ministarstvo kulture uradilo..
Hoću da vam kažem da je potpuno poremećen sistem i vrednosti i svega u zemlji zahvaćenoj ratom, havta se za sve, sve se koristi, pogotovu u današnje vreme, svi znamo kakvo je novinasrtvo... Čak i da neko sluša njega, od koje je važnosti za ESC kad je skroz suprotno urađeno prethodno na istom? :)
 
Da ali 2013 ako se sećate je zaiata krenula turbulencija u Azerbejdžanu slično Kazakhstanu prošle godine i to je ugušeno...
 
Što evo, ja sam zaposlen u MSP, mogu da se pozovem na neke jače ljude tamo i ako uspem da preko novinara izbacim na primer to, dovoljno u dva tabloida i eto priče.. 😂 Nažalost to je obratno, ali to je vrlo slično ovome što je ministarstvo kulture uradilo..
Hoću da vam kažem da je potpuno poremećen sistem i vrednosti i svega u zemlji zahvaćenoj ratom, havta se za sve, sve se koristi, pogotovu u današnje vreme, svi znamo kakvo je novinasrtvo... Čak i da neko sluša njega, od koje je važnosti za ESC kad je skroz suprotno urađeno prethodno na istom? :)
Bravo za tebe!
 
Zato su im od 2014. uvijek davali 12.
Pa znaš kako Azerbejdžan je stopostotni totalitarizam, nije uopšte isključeno to.. Što ti misliš da im je žiri koju postavi nacionalna tv Azerbejdžana, davala 12?
Sećam se da su uvek imali nekog iz ministarstva kulture u žiriju, isto i Belorusija, i ta persona uvek bude Head of the jury delegation.. evo pogledatejte sastave žirija, videćete.. :)
 
Back
Top