224. FSC - Nemoj biti Leo #2

Užasnut sam lažima koje iznosite! Treba da vas je sramota. Sve delegacije su smeštene u podjednakim uslovima u visokokategorizivanom smeštaju iz svetski poznatih lanaca Radisson, Courtyard i Hilton.
Jasno je da je u pitanju jadan pokušaj diskreditacije mene kao organizatora, smoa još ne znam po čijem naređenju. Istraga je u toku. Zahvaljujem se Stoletu na demantiju.
Što se tiče gospodina Roa i njegove ekipe, žao mi je, ali kao organizator nisam odgovoran za nesposobnost u organizovanju transporta. Sledeći put preporučujem da probate sa avionom preko Rima ili Bukurešta.
 
Naša delegacija planira da učestvuje, ali još nije bukirala nikakav smeštaj! :oops: Ne znamo da li nas imate uopšte u planu. :rolleyes:
Nekako ćemo uspeti da doletimo, nadamo se, a za povratak nemamo brige uz ovu voznu liniju i ovu pesmu. :D

 
Naša delegacija je nakon dužeg traženja pesme našla odgovarajuću numeru, sad samo čekamo da prijava prođe, a za to vreme ugovaramo zaprežna kola i konje jer smo sav budžet potrošili na prošlo učešće, što se na kraju i isplatilo Bogu hvala, ali očekujemo samo vrhunski smeštaj i uslugu kad stignemo tako da se nadamo da su ove optužbe neistinite!
 
Pala mi je jedna apsolutno pobednicka pesma napamet, ali nazalost 581k pregleda. Ostace u fioci da izdominira na nekom sledecem izdanju.
 
Naša delegacija je prvo bila blago šokirana gomilom propozicija za ovo izdanje, ali smo onda shvatili da nije tako strašno i da imamo s čim tu da konkurišemo, makar za sličan plasman prethodnom, još ako ne bude polufinala - milina :ROFLMAO:

Budući da sezona izbora pesama i dalje traje, trenutno smo i dalje u toku sa organizacijom našeg (inter)nacionalnog finala za izbor numere koja će nas predstavljati. Imali smo nekoliko pesama na umu, heat-ovi preslušavanja se događali, sad je knjiga spala na dve u superfinalu. Žanrovi nimalo srodni, jezici još manje, žiri nam šapuće da je bolja jedna, publika da je bolja druga, pa ćemo uskoro prelomiti, prijaviti se i organizovati dostojantven ispraćaj izvođaču, na šta će otići dosta sredstava kao i što će i za put, tako da se nadamo što povoljnijem a udobnom smeštaju, i da će ga, pre svega, biti :geek:
 
Pa ja mislim da je Leo dobio i prethodni Nemoj biti Leo FSC :LOL:
Ovaj dobiti neće! :)
 
Mojoj delegaciji od 128 članova je obezbedio neku šupu te je Maja Nikolić napravila skandal i odlučila da sami nađemo smeštaj sa 5 zvezdica.
I ja , dakle 7 :D Ja sam juce odrzao NF sa 23 pesme i izabrali smo pobednika. Najveci zicer naravno.
Leo salje, izabrao Maju Nikolic koja ce pevati na makedonskom, rumunskom ili nekim drugim jezikom. 😲 Ovo NF je bilo da se promovisu ostale pesme.

Moram da izjavim povodom smestaja. Kako nam je PR 224. FSC-a rekao, ovo sto smo dobili je samo privremen smestaj, dok se ne oslobode sobe u pomenutim hotelima i u to ime se izvinjava. Prihvatili smo izvinjenje. Kako je preneo, nisu ocekivali da ce biti ovolika zainteresovanost za ovaj FSC, pa nisu na vreme rezervisali hotele.
Jedino sto je interesantno, sto smo vecina razlicito smestena i sa drugacijim iskustvima.

Nadam se da se RO97 sa svojom ekipom nekako docepao Moldavije i lezi u krevetu na mekanom duseku i jastuku uz adekvatno osvezenje. 👍
Naša delegacija je nakon dužeg traženja pesme našla odgovarajuću numeru, sad samo čekamo da prijava prođe, a za to vreme ugovaramo zaprežna kola i konje jer smo sav budžet potrošili na prošlo učešće, što se na kraju i isplatilo Bogu hvala, ali očekujemo samo vrhunski smeštaj i uslugu kad stignemo tako da se nadamo da su ove optužbe neistinite!
Pa, valjda pobednik prethodnog FSC-a zasluzuje najbolje. 😉
 
Nadam se da se RO97 sa svojom ekipom nekako docepao Moldavije i lezi u krevetu na mekanom duseku i jastuku uz adekvatno osvezenje. 👍
BREAKING NEWS: R.O. je deportovan! (FOTO+VIDEO)
Na graničnom prelazu utvrđeno je da su mu pored autobusa, ukrali i pasoš. Pored toga u donjem vešu pronađen je USB stik sa mp3 fajlom pod nazivom "filharmonija". Sumnja se da je u pitanju demo verzija Margine pesme spremne za ovo izdanje, koju je dotični R.O. planirao da pusti u etar i tako eliminiše direktnog konkurenta iz Hrvatske...
 
BREAKING NEWS: R.O. je deportovan! (FOTO+VIDEO)
Na graničnom prelazu utvrđeno je da su mu pored autobusa, ukrali i pasoš. Pored toga u donjem vešu pronađen je USB stik sa mp3 fajlom pod nazivom "filharmonija". Sumnja se da je u pitanju demo verzija Margine pesme spremne za ovo izdanje, koju je dotični R.O. planirao da pusti u etar i tako eliminiše direktnog konkurenta iz Hrvatske...
Mora da mu je neko smestio. Ne daj se RO. 💪
 
Big Brother Reaction GIF by MOODMAN

Moram samo da kažem da ono malo vremena što sam ukupno bila na starom forumu nije bilo ovako zabavno.
 
Mi smo u letecem tanjiru i gledamo vas sa sigurne udaljenosti.

Jel se zna sta za ssc? Sto se ceka?
 
Back
Top