224. FSC - Nemoj biti Leo #2

Srboviziju su sahranili... Sada nam treba neki novi naziv, možda Yugo Song Contest ili EX Yugo Contest ili samo EX Jugovizija... Oni koji ne žele da po stoti put slušaju Jelenu, Željka, Mariju, Ninu i ostali "inventar" ne moraju ni da učestvuju. Ima nas koji hoćemo... Naravno i ostale izvođače, ne samo ove gore pomenute :D
 
Nasao sam nesto sto je dovoljno ok da bi se prijavio, drago mi je da sam se sprecio od slanje nesto makedonskog jer je malo falilo.
 
Vidi se da smo prvi favoriti na kladionicama, zato nam i ovako podmeću, ali odgovorit ćemo na sve ovo najbolje kako znamo, pobjedom 😇
 
Enlisted međ učesnike, predstavnik/ca/ci ispraćen/a/i, ložimo se da nam je vrh pesma, a vi kako oćete, očekivanja ovaj put još manja 💅
 
Zaključno sa Rintintinom imamo 23 učesnika i 19 različitih jezika. Za sada samo jedan jezik ima tri predstavnika i to, bar za mene, prilično neočekivan jezik. Neki jezici koje sam očekivao da vidim još uvek nemaju predstavnika.
 
Poslao prijavu, možda bude prijatno iznenađen pesmama.
Od Bebija očekujem ovog puta 12 :)
Hoćemo Srboviziju nazad :D
 
Prijavio sam pesmu. Setio sam se necega sto se krece u "mojim muzickim vodama" i srecom, uklapa se.

Ne ocekujem nista, kako bude, bice. Nadam se da ce se svideti jos nekome.
 
Back
Top