Sara Jo

Miloš

Starešina foruma
Staff member
Administrator
OGAE član
Joined
30 Jan 2022
Messages
7,995
Points
118
Učesnica ovogodišnje Pesme za Evroviziju i predstavnica Srbije na Evroviziji 2013. kao deo Moje 3, Sara Jo, objavila je spot za pesmu "Zar ne" koju je premijerno izvela na Skalama.​

 
Sara je juče nastupila na Belgrade Music Week-u na Ušću. Koncert je počela pesmom "Bez sna", nakon koje je otpevala "Muškarčinu", koju je izvela ponovo i na kraju nastupa.​

 
Sara je juče nastupila na Belgrade Music Week-u na Ušću. Koncert je počela pesmom "Bez sna", nakon koje je otpevala "Muškarčinu", koju je izvela ponovo i na kraju nastupa.​

ti apartmani koji sa ishranom u Putniku takodje pp kosta oko 140e. Navodno da su dvokrevetni apartmani potpuno renovirani. Al ne mogu naci bilo kakav komentar o tom smestaju.
 
@MatijaSever Kakvi apartmani? Kakve veze ima Sara sa tim, to neka reklama iz videa ili šta?
 
Da li se sećate ovoga? :ROFLMAO: Zaboravio sam koliko je bila sjajna u tom show-u.

 
Last edited:
Te starije sezone su bile sjajne. Od njenih nastupa najviše sam voleo Cabaret duet iz sa Tamarom Dragičević, sećam se da su me oduševile kao Liza i Joel. Dopala mi se i kao Bebi i Olivera Katarina (ali su je uništili maskom, bukvalno face transplant horor).
 
giphy.gif
 
Sara na dodeli MAC nagrada rekla da neće više čekati neki poseban znak poput održavanja Evrovizije u Italiji, već će sačekati neko vreme dok ne bude osetila da ima pesmu za to takmičenje, te da neće siliti učešće na PZE. Sada joj prioritet album koji je bila odložila zbog prošlogodišnjeg učešća na PZE.

 
Back
Top