Marija Šerifović

Miloš

Starešina foruma
Staff member
Administrator
OGAE član
Joined
30 Jan 2022
Messages
7,995
Points
118
Pobednica Pesme Evrovizije 2007. te učesnica Beovizije 2007. i Evropesme 2005, Marija Šerifović, objavila je novu pesmu "Dobar vam dan". Muziku i tekst potpisuje Leontina Vukomanović, dok je aranžman uradio Darko Dimitrov.

 
Kakva prelepost od pesme. Ne znam šta mi je bolje, od njenog vokala, do teksta, do produkcije, do same pesme, sve je savršeno. Nisam dugo ovako odreagovao na bilo koju pesmu, meni lično jedna od njenih najboljih ❤️
 
Odlična pesma, zamisli da ju je prijavila na izbor! Mada bi ovo jeb... trebalo da se menja iako doprinosi utisku i pesmi u vidu ekstremne frustracije i razočarenja činjeničnim stvarima o kojima pesma i govori, a koje su nažalost realnost... 😒
 
@RIVER
milica-pavlovi%C4%87-milica.gif
 
Do sada mi je 11 bila najbolja Marijina pesma, ali ovo je skroz druga dimenzija.
Ja sam najviše iznenađen da je Leontina komponovala i napisala ovako nešto. Zaista maestralno.
 
Meni je cela pesma 10/10 i stvarno zvuči pobednički, velika šteta što nije za ESC :(

Zadnjih nekoliko godina sam stvarno bio mišljenja da ne želim da šaljemo balede, osim ako ne pojavi neko sa baš brutalnom baladom i ovo mi je upravo to.
 
Balada sa jakom porukom ,mislim da bi lagano pobedila sa pesmom.. S tim što je neko napisao da je Marija egoista i da ne bi podnela poraz
 
Top je pesma, ali mi se malo sere od ovog Anonymous vajba, a i mislim da se malo ulizuje publici ovim "opštim mestom" kako je svet sada sranje mesto, implicirajuće da je ranije bilo bolje, što je čist bullshit.
 
Pa dobro, nekad i jeste bilo bolje, nebitno kada je to "nekad" bilo, 80-ih ili ranije, a i ne mora značiti nužno da išta implicira na prošla vremena, već da sve može i bolje da bude nego što je u poslednjem veku ili dva.
 
Pesma bukvalno Tamara Todevska - Proud vibe.

Ne bi ovo ostvarilo bolji rezultat nego Konsty sigurno.
 
Лепо је видети да се Џингис Кан понекад сети да је некад била поп певач, а не Адил.
 
Back
Top