Pesma za Evroviziju 23: Učesnici i kompozicije

Status
Not open for further replies.
Šta mislite, da li je više ikada moguće oboriti rekord glasova u finalu PZE? Prošle godine ih bilo 141,839, čak 7,880 po pesmi.

tj da preformulišem, da li je moguće da će se i ove godine oboriti taj rekord?
 
Ma neverovatno mi da padate na ovako glupa pitanja i kao ulazite u neke rasprave.

A znaci navijas za Luku, da li to znaci da mislis da je Ruslana falsirala 2004-e?

Bukvalno taj nivo rasprave.
Slažem se, inače se trudim da se kontrolišem i izbegavam rasprave, pogotovo ovako glupe, all eto..🙂
 
Šta mislite, da li je više ikada moguće oboriti rekord glasova u finalu PZE? Prošle godine ih bilo 141,839, čak 7,880 po pesmi.
Da ali ne ove godine.

Luke ako pobedi imace podrsku javnosti, pogotovo ako bude favorit na kladionicama na ESC ali ne mislim da ce biti popularan kao Hurricane ili Konstrakta jer nije tako harizmatican a plus znamo jos sta je problem.
 
Ne verujem da će taj rekord biti oboren u skorije vreme.
 
Cenim da će ove godine biti mnogo rasprostranjeniji glasovi. Treba uzeti u obzir i da su taj prosek od 7,880 glasova po pesmi uglavnom digle Konstrakta, Sara Jo i Zorja. Uz Acu Lukasa, sve ostale pesme su imale manje glasova od tog proseka.

Ako bude pomama kao prošle godine (u šta ne sumnjam), ja bih rekao da čak 7-8 pesama može imati oko 10k glasova.
 
Uhhh. Sve više želim da pobedi... Nađa...

Meni je sve slatko u vezi te pesme, i ako hoćemo da se istaknemo to možemo - baš jednostavnošću. Prosto nemam zamerku ni na šta, i što je više slušam to mi je više draga.

Pustite razne "koncepte, umetnosti, i slično". Evo ja povlačim paralelu između "in corpore sano" i "moj prvi ožiljak (na duši)". Snimljene su, a i ova druga će biti verovatno jednako izvedena bez očekivanja i lažne pretencioznosti. Dušom.

Možda nije potencijal za neki enormni uspeh na ESCu, jer neće grmeti, šta vam ja znam, ali je jedina pesma ove godine - da se čuje i OSETI!
Na JESC-u možda da
 

Attachments

  • videotogif_202118.gif
    videotogif_202118.gif
    3.9 MB · Views: 4
Pa i nije baš da me Nađa podseća toliko na nekog sa ESC, u neku ruku na Soluna Samay iz Danske, ali i to samo donekle...
 
Ako bude pomama kao prošle godine (u šta ne sumnjam), ja bih rekao da čak 7-8 pesama može imati oko 10k glasova.
Zejna, Hurricane, Savo, Luke, Baloš, Princ, CHEGI, možda i Frajle, Stefan Shy, Ivona, Angellina preko 5k
 
Ma Luke samo da ima dovoljno podrške da uopšte pobedi na izboru. Sa njim ili npr. Filipom nam cilj svakako ne bi bio glasovi dijaspore, a ako nam je to prioritet onda su tu Hurricane i Zejna.
 
Mene Nađa najviše podseća na Nettu... Nekako ima tu dečiju dobroćudnost u pogledu kao ona...
Real Housewives Reaction GIF
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top