cz Češka Republika 2022: We Are Domi - Lights Off

Češka Republika
Jel ovo prva pesma ovakvog fazona da udje u finale?
 
Odlicni su bili, mnogo bolji nego sto sam ocekivao i nasli su se medju pesmama koje su dobile moje glasove sinoc. Energicno i upecatljivo zatvaranje.

Ocekujem dobar rezultat kod publike i mozda zabodu i donji deo top 10. A top 15 bi trebalo da je siguran.
 
Uuu baš su super prošli u polufinalu, a u finalu onakav flop
 
Upravo. U pf-u sa ladno od svih zemalja dobili poene od tvt-a, a u finalu samo 5 od MKD. Potpuno druga krajnost.
 
Ovde mi glasovi baš nešto i nisu logični, poredeći finale i polufinale
 
Ovde je pravi gde je tacno ono kad kazu da te sam broj nastupa moze sahraniti. Kada se zavrsio takmicarski deo, ja sam ljudi totalno zaboravio na Cesku kao da je nema u finalu. T
 
Pa često bude tako da neko ko je u pf visoko bude nisko u finalu. Šteta.,meni ovo najbolja njihova pjesma.
 
Meni su te dve bas dobre, pogotovo "I Stand". (y)
Ovde mi glasovi baš nešto i nisu logični, poredeći finale i polufinale
Ni meni. Da li je moguce da broj 1 toliko uticalo da se totalno zaboravi njihov nastup i da samo S. Makedonija da 5p? Ima rekapitulacija na kraju, kao podsetnik, a po meni je bila podjednako dobra kao i u pf-u. Ne znam da li je bilo ovako negde ovoliki disbalans u glasovima. Mislim, 3. mesto u pf-u i osvojenih 125p a u finalu skoro nista (publika).
Oni su bili 4. u pf-u ukupno, samo 10p manje od nas, a u finalu su zavrsili 4. odole. Tek ovde mi treba dobro objasnjenje.
 
Izgleda da onda redosled nastupa utiče dosta, odnosno i previše, posebno u finalu.
Ne smem ni da zamislim šta bi se desilo da je Konstrakta izvukla prvu polovinu i da su je stavili na neko 3 ili 4. mesto 😬
25 pesama u komadu jeste previše za prosečnog ne-fana da ih drži u glavi ako ih je tad prvi put čuo i video, i da mu kompletan utisak o prvih 10-ak (a posebno o prvih par) ne ispari onda kad se stigne do poslednjih par nastupa.
Da ne pominjemo što masa ljudi ni ne sedne da gleda od 21h nego se uključi dosta kasnije.
 
Ne smem ni da zamislim šta bi se desilo da je Konstrakta izvukla prvu polovinu i da su je stavili na neko 3 ili 4. mesto 😬
Ona je uz par upečatljivih pesama (Norvešku, Moldaviju...) jedna od retkih za koju to manje važi, nije normalna pesma kao sve ostale...
Mada sreća pa nismo uspeli da proverimo tu teoriju ni na PZE ni na Evroviziji :LOL:
 
Zato Svedjani retko su u prvom delu finala. Oni su obicno uvek oko 20tog rednog broja. Nama su se ove godine bas sklopile kockice. Dobra pesma, dobar izvodjac, plus dobar redni broj. Da nije bilo ovog budjavog zirija, bili bi jos bolje pozicionirani. Mnogo bi mi bilo drago da smo zavrsili iznad Svedske.
 
Pa nije loša pesma, al opet mi nema ništa wow.
 
Moja Top number 1 numera. Slušam je svaki dan po 5 puta minimum. I telefon mi čak zvoni: Where are you nowww.....
 
Koliko mi je ova pesma i dalje prejaka. Kako se neko pametan setio da u matricu doda zvuk gašenja svetala i da to uklopi u nastup... Genijalno.

we-are-domi-lights-off.gif
 
Back
Top