es Španija 2022: Chanel - SloMo

Upravo sam odgledao nastup za ziri.... Cela hala pevala pesmu od pocetka do kraja
 
Evo ovako.
Odgledao nastup i imam kao dve zamerke. Prva: ne svidja mi se sto izgleda kao striptizeta; voleo bih da je imala nesto slicno kao na Benidorfestu.
Druga: jedan od plesaca kraj nje, nakon njene solo distance kad joj pridje uhvati se za "onu stvar".

Inace, ovo je fenomenalno i sad mi se jos vise dopada. One trube na pocetku su odlicna uvertira, slow motion je sada jos bolji, male vokalne improvizacije su jos bolje, ona lepeza je tako odlicno uklopljena, nastup je generalno seksi i nije vulgaran.

Ovo je tako pobednicki nastup i moji glasovi idu njoj. Izvan Top 3 bice razocarenje za mene.
 
Last edited:
Da, kostim na delu kod zadnjice nije bas morao toooliko da otkriva, moglo je to malo suptilnije da se napravi. Doduse, gore je do grla zakopcana pa nije toliko vulgarno, aii i devojka je zgodna...
 
Joj mnogo mi je dosadna ta priča, uošte nije vulgarna i kostim je odličan. Pokazala dupe, neka je, ima šta da pokaže.
 
Last edited:
Svidja mi se što nekako sve odiše Španijom u celom aktu.Od onih početnih truba ili čega već, do matadorski inspirisanih kostima , pa do lepeze.To su te neke sitnice koje bukv odmah povezes sa Španijom i bez toga da u uglu piše koja je država. To pesmi daje neku personalniju notu.
 
Bukvalno pršti od Španije, čak mi je i režija nastupa i ta svetla kao da gledam neki španski šou.
 
Kome se ne sviđa neka izazove amneziju.
 
@Storm druže uspjeli smo!!! Top3, 1000kn u džepu, šalji broj računa da ti dam za kavu, tvoj fanatizam mi je dao vjetar u leđa da uplatim, mada sam i pretpostavio da bi moglo 3. mjesto past... čestitke ovoj nevjerojatnoj dami, ja nikad nisam vidio da netko s ovoliko energije izvede ovakav tip pjesme na euroviziji, ovo je bilo fenomenalno, BRAVO CHANEL!
 
Svaka cast ovoj devojci na svemu ikada. Sto se mene tice, moralna pobednica. Jedini nastup koji je imao pobednicku atmosveru.
Nadam se da Spanci nastavljaju jako!
 
Bukvalno. Pogotovo Tanqu koje bi bile ruku pod ruku sa Francuskom (na moju veliku zalost).
 
Back
Top