cz Češka Republika 2022: We Are Domi - Lights Off

Češka Republika
Meni je isto OK, iako nije baš moj stil muzike.
Dobar je baš tekst i respektabilno je odrađena. Vrlo urbano zvuči :cz:!
 
Bukvalno utisak dana sa proba Dominikin glas! Kako je pogodila onaj ton😱... Svaka čast Česima, želim im finale
 
Srce mi je na mjestu, ne zvuči kriminalno. Slatkica, još joj je i rođendan. :love: Ne samo da joj želim finale, nego i da ih prve prozovu. :LOL:
 
Meni ova pjesma postala iritantna, tako da i ne moraju što se mene tiče.
 
Meni ova pjesma postala iritantna, tako da i ne moraju što se mene tiče.
200.gif
 
Nikako mi se ne dopadaju kostimi, kao ni vokal sa probe...
Nadam se da će žiri čuti, nadam se da Severna Makedonija ima šanse, dosta je bolja od ovoga..
 
Lepe animacije, ali dzaba kad ih je sunce sve pojebalo.
 
Nisam ja ovdje nešto oduševljena, super su ova svijetla, ali en znam outfiti su wtf, ne znam..
 
  • Like
Reactions: Mrm
E fino što je vokalno na mjestu, to mi je drago, što se tiče njihovog prolaska, svejedno mi je stvarno, neću bit ljut ni ako prođu ni ako ispadnu, kul pjesma svakako
 
Ovde je baš primetno vokalno poboljšanje. Nije od presudnog značaja doduše, ali za ovakvu pesmu mislim da može biti.
 
Ona odlično zvuči i svidja mi se nastup, pogotovo od dela kad postane ljubičasto. Jedino ne kapiram koja je poenta statua na svim ekranima od početka do kraja.
 
Ok su Česi, ali moglo je i bolje. Dobra su bela svetla, dinamična, i simpatičan stari mali televizor, ono na ekranu i podu onako, ko da se dogovoarali sa Crnogorkom ko će koga da stavi na ekran.
 
Meni to sve kul baš baš, i ona se sredila s pevanjem, al ovo kad drekne where are you NOOOOOOOOOOOW mi je isto kao i Natalija Gordijenko i nikad neću skapirati poentu ravnog, bezosećajnog, neestetskog i besciljnog vriska u pesmama i ko i kako dođe na odluku da to tako treba i da će biti efektno 🙄😅
To je ok skroz za studio, ali za lajv mi je bezvezno skroz.
Ali super mi je sve ostalo.
 
Back
Top