cz Češka Republika 2022: We Are Domi - Lights Off

Češka Republika

Miloš

Starešina foruma
Staff member
Administrator
OGAE član
Joined
30 Jan 2022
Messages
7,987
Points
118
PjIb2aE.png

Češku Republiku će u Torinu predstavljati bend We Are Domi sa pesmom "Lights Off".

Trio čine glavni vokal, Dominika Haškova, koja je Čehinja, i muzičari Kasper Hatlstad i Bendžamin Rekstad, poreklom iz Norveške. Oni su dobili najviše glasova i žirija i publike prilikom odabira pesme koja će predstavljati Češku na Evroviziji. Ova pesma im je šesti singl od 2019. godine kada su debitovali na muzičkoj sceni.

 
Ova pesma mi je baš prazna. Imali su bolju pesmu u NF.
 
Meni je odlična i jedva čekam da vidim kako će izrežirati onaj instrumentalni deo na velikoj sceni.
 
I meni za sad najbolja.

Šteta ipak što nisu odabrali Running out of fucking time
 
Ovo mi je odlično i za sada ubedljivi favorit.
 
Zasluzeno su pobedili, odlicna je pesma, ali nekako uvek zaboravim na njih da su uopste i u konkurenciji :(
 
Neloše. Ne znam za prolaz, može sa lakoćom proći, ali i da ispadne kao kruška.
 
Česi su super 🥰

Pojma nemam šta treba da urade da se istaknu, ali bilo bi mi žao da ne prođu u finale. Bojim se da ne prođu kao Triana Park, mada bolje zvuče uživo od Letonaca.
 
meni su česi dobri, još u isečcima su mi bili zanimljivi. radio friendly pesma.
 
Meni su trenutno prvi favorit, i to prilicno ubedljivo, jer je jako klimav pocetak godine.
 
Česi su super 🥰

Pojma nemam šta treba da urade da se istaknu, ali bilo bi mi žao da ne prođu u finale. Bojim se da ne prođu kao Triana Park, mada bolje zvuče uživo od Letonaca.
Ja sam isto na njih pomislio. Ne bi me čudilo da tako prođu.
 
I dalje stojim pri tome da ovo zvuči kao intro za neki gejmerski YT kanal iz 2014, ali pesma sama po sebi nije straobalna.
 
Meni je ovo super. Ovako bih ja nešto poslao na FSC 💙 Mislim da će mi ove godine Češka biti u top 10, kao i prethodne 2 godine 😁
 
Najbolja od do sada odabranih. Malo da pojačaju neke dijelove pjesme i osmisle primamljiv nastup pa da se nadam i dobrom rezultatu.
 
Back
Top