es Španija 2022: Chanel - SloMo

I Kristina Radenković je glumica. NIje da ima veze, ali nisam znao do pre neki dan...
 
Postoje mnogo jednostavniji načini da kažeš da ti se pesma ne sviđa. Npr. "Ne sviđa mi se".
Pa to sam rekao još čim je izašla.
Nisam ja došao na ovaj forum da nalepim u svaku temu "sviđa mi se" ili "ne sviđa mi se" i da više ništa ne pišem. Niti vidim problem pisanja u temama pesama koje mi se ne sviđaju. Na stranu što ću kod svega naći bar nešto što mi se sviđa.
 
Dosadna mi je ta priča Majooo, promenite ploču malo. 😭 Bar da nešto novo kažete, nego samo vrtite isto.
 
Samo za tebe @Storm , po prvi put sam se kladio na euroviziju, stavio sam 300kn(4700 dinara!!!), da Španjolska ide u top3. Sad će mi plaća pa se mogu kurčit s parama tjedan dana pa onda opet natrag na paštetu... nadam se da si ponosan

20220512_190646.jpg
 
@Miloš Opis bi trebao da bude: "Najbolji nastup u istoriji Evrovizije", ali pretpostavljam da to čuvaš kad izađe nastup sa finala!
Samo za tebe @Storm , po prvi put sam se kladio na euroviziju, stavio sam 300kn(4700 dinara!!!), da Španjolska ide u top3. Sad će mi plaća pa se mogu kurčit s parama tjedan dana pa onda opet natrag na paštetu... nadam se da si ponosan

View attachment 1197
Čestitam @Ro97, postaješ bogatiji za 1054,50 kuna nakon Evrovizije. Nadam se da ti ja i Chanel donosimo sreću i sada si oficijalno klub Chanel, znači da navijamo zajedno i da ćeš glasati! 🥰
 
Navijat ću za treće mjesto, dalje od toga ne 😅, a i vjv ću stavit nešto i na pobjedu UK-a tako da ono... 😁
 
Čestitam Ro, upravo ste bacili pare u vetar, a za taj novac ste mogli da kupite par gajbi piva
 
Ni prvi ni zadnji put da sam ih bacio, neka ide život xD
 
Gledam nastup i mislim se, Ovako nešto bi komotno mogle Uraganke, samo da ne prave uvek pljeskavicu sa svim prilozima i onda dobiješ epileptični napad dok gledaš.
 
Koje kidanje jebote. Ovo je sve sto je Albanija htela da bude. Od zvuk stikle na pocetku, do pustanje kose, masovni seksipil, plus lepo i peva, jel moguce da pobede? Nekako ne verujem zbog vise razloga, ali svakako zasluzuje.
 
Ni ja ne verujem. Nastup ima sve predispozicije za odličan plasman, ali mišljenja sam da će žiri koji patosira Špance godinama unazad i ove godine nastaviti u sličnom maniru, možda u manjem obimu. Plasman od 8. - 12. mesta je krajnji domet, plašim se.
 
Back
Top