es Španija 2023: Blanca Paloma - Eaea

Ali Agoney bio i ostao Sara Jo, cak je na istom mestu zavrsio 😪
Veruj mi i bolje što on nije pobedio a za slučaj da Luka Blek kod nas pobedi.
Agoney je i po meni daleko najbolji izbor za Španiju bio ali Blanka je originalna i pravo ono izvorno špansko a moderno upakovano. Špancima kapa dole već drugu godinu za redom.
 
Kad malo razmislim meni ovo ni ne zvuči kao neka pjesma, više kao neko vokalno zagrijavanje prije prave pjesme koju treba izvesti xD

Baš me zanima kako će proći, kako će Europljani reagirat na ovo
 
Fantastična i pesma i izvođenje, ne bih se ljutio ni da je Agoney, jelte moglo je da se desi i bio mi je super, ali Blanca mi je bila ubedljivi favorit i baš mi drago da idu s ovako nečim.

Ma golub je fora u Španiji zbog njenog imena, skrenuće joj valjda pažnju šta time može da joj se nakači na vrat u međunarodnom kontekstu lol
 
Мени је ово катаклизматично и прилично неслушљиво. Свака њој част и на гласу и традиционалним елементима у песми али брате ово је безвезе
 
Baš malo glasova. Prošle godine skoro 200.000 ali je od toga više od dve trećine otišlo Tanxu.
 
Mi niño, cuando me muera
Que me entierren en la luna
Y to'as las noches te vea
Y to'as las noches te vea... 🥺🥰
 
@Majsta94 Moze li od naseg iberijskog dopisnika objasnjenje kako to da posle jedne Canetine i dalje nije skoro i jedno konkuretno, da ne kazem vidjenije ime prijavilo za Benidorm? Zar posle sve tog hajpa oko Benidorma prosle godine (Tanshu vs. Cana) i svog publiciteta koje im pojavljivanje moze samo po sebi doneti niko ni da 'lizne' od A-listera?

Sta kao svi glume ludilo ala Ana Mena ili je nesto drugo po pitanju? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl?
 
Back
Top