ch Švajcarska 2022: Marius Bear - Boys Do Cry

Live on tape

 
Da li će i sledeće godine poslati muškarca sa porodiljskim kukovima? Već dve godine furaju taj lepotni ideal, neoklasicizam.
 
Tri, ako se uzme u obzir i otkazana 2020. 😃
A 2019. je UK započeo taj trend koji su oni naatavili. 🙂
 
Mnogo bolja pesma, bolje da je išao sa ovako nečim, mada je pre problem u njegovoj nepostojećoj harizmi, kontam da bi završio kao :gb: 2021.

 
Katastrofa, najgora numera ove godine. Ja ne mogu da verujem da ga je žiri lansirao u finale?!?!

Sve imam neki osećaj da Švajcarci pobeđuju sledeće godine, da su sada namerno poslali krš ali da zato sledeće godine ima da grunu...
 
Bože kad se setim ovog nesrećnika od prošle godine sa zero points. Tužni perač šoferšajbne s pumpe.
A tek onog iz 2021 sa porodiljskim kukovima.
A ovaj od ove godine vrtni patuljak.
Inspirišu me Švajcarci.
 
Pa dobro, Luka Hani me inspiriše pozitivno. Onako, totalno se rastopim kad gledam njegov esc nastup kao da se meni obraća.
 
Organski ne podnosim Švajcarsku 2019.. 😁🤓
 
Sigurno ne voliš lepe i simetrične Vage. :D
 
  • Haha
Reactions: Mrm
Ne mogu i dalje da verujem šta si kazao za Gjon's tears! 😭 Sad moram da lijem Mrm's tears.. 😭 😌
 
U ovom veku od Švajcarske bih izdvojio, ovih pet i ovim redom:

1. 2005
2. 2006
3. 2021
4. 2015
5. 2008
 
Marius Foot Fetish Bear najgora stvar koja se ESC-u desila nekoliko godina unazad.
 
Vanilla Ninja je jedna od najboljih stvari koja se desila ESC u 21. veku..
 
Ali Mrmi, zar onaj kičeraj "If vi ol giv a Lidl" na drugom mestu?! o_O
 
  • Haha
Reactions: Mrm
Ali Mrmi, zar onaj kičeraj "If vi ol giv a Lidl" na drugom mestu?! o_O
Nemoj tako, vokali su odlični, jedna klasična evrovizijska balada, onako stamena melodija, prava Siegelovska, koju upotpunjuje to što je izvodi 6 pevača.. A da ne pričam da je tu Andreas Lundstedt iz Alcazara, glavom i bradom. 😌💥🤓🙌..... i divna Tinka Milinović..
 
Back
Top