se Švedska 2022: Cornelia Jakobs - Hold Me Closer

Ovo bi baš bilo atipično za Švedsku, ovakav zvuk.
 
Boze ce pomremo od bopova, roka i Lana/Billie fazona ove godine, kao i 703 povratnika 🤣
 
Konačno sam ovo pregledala.

Ufff Cornelia mi je odlična, pogotovo ovako uživo.
Robin mi je solidan, netipično od njega.
Omar ispao:ROFLMAO: Jadan.
Onaj drugi mali Theoz mi je bio ok i to je sve.
Malou došla sa onakvom gluposti?? Bolest.
 
Cornelia je zvanicno prva na kladionicama za pobedu na Melodifestivalenu!
 
Pjesma je stvarno vrhunska, šta jest, jest
 
Sad sam poslusao tu Korneliju i izgleda samo ja nisam odusevljen. Msm fina pesma, ali nista vise od toga.
 
Meni je jedino "problem" što me grlo zaboli dok je slušam, raspy voice ima xD
 
U mom slucaju takav glas bas daje karakteristicnost i smek pesmi.
 
Zato je i jasno otkud strah da pošalju nešto poput Cornelie, ali eto pobedila je u subotu, videćemo šta nas čeka. I meni se jako dopada.

Pokušaću da izdvojim Corneliu i Robina, pa da vidimo kako da vam pošaljem...
 
Potpuno me kupila Hold me closer, kakva pjesma jebote. Na repeatu. Je l' se može otkazati MF i da odmah šalju nju 🥺

Onaj bridge dio 'Cause tomorrow will hurt, hurt really bad, 'cause I’m about to lose the best I ever had mi je the moment dosadašnje NF sezone. Najež kompletni
 
Sad sam poslusao tu Korneliju i izgleda samo ja nisam odusevljen. Msm fina pesma, ali nista vise od toga.
Nisi jedini. Nisam odusevljen, ali je dobra i zasluzila je finale. Dopada mi se njen glas i lepo ide uz pesmu.
Meni se dopao Theoz-Som du vill, samo steta sto mi refren nije ubedljiviji. Strofe su mi odlicne.
Izgleda da Svedjani ne vole banane.
 
Odlična pjesma. Inače, prvi dio refrena me podsjeća na nečiju pjesmu. Možda čak i neku Gaginu... :unsure:
 
Iskreno da kažem ne vidim koje ste to momente pohvatali u Cornelijinoj pesmi, jedna klasična pop pesma,
bez da se može reći da nije dobra ali u smislu ponude za esc to je previše slabo od jednih Šveđana.
 
Back
Top