se Švedska 2022: Cornelia Jakobs - Hold Me Closer

Meni pesme sa kojima je kasnijih godina Ace učestvovala bolje od Busy doin' nothing.
 
Meni pesme sa kojima je kasnijih godina Ace učestvovala bolje od Busy doin' nothing.
Don't worry mi je isto vrh-vrhova mogla je komotno ili ta ili Busy. Wild Child je već za malu decu.
 
Cornelia ide i na ESC koncert u Amsterdam.
 
Istorija je ispisana. Prvi put otkako postoji Svensktoppen lista svih deset mesta zauzele su pesme sa Melodifestivalena.

1. Klara Hammarström
2. Cazzi Opeia
3. Cornelia Jakobs
4. Anders Bagge
5. Medina
6. LIAMOO
7. Tone Sekelius
8. Robin Bengtsson
9. Theoz
10. Anna Bergendahl

https://sverigesradio.se/topplista.aspx?programid=2023
 
Kornelija na predevrovizijskoj žurci u Madridu

 
Medina sa pesmom "In i dimman" predstavlja OGAE Švedska na OGAE Second Chance Contest-u. Skupili su 508 poena na njihovom glasanju.

 
Kućna i snežna žurka

 
Ne znam šta mi je (meni koji inače prezirem švedske pesme poslednjih godina) ali ovo ovo mi je vrh pesma. Mislim da pobeđuje.
 
Nadam se da će ova pjesma sa svojom emocijom dotaknut srca Europljana 🥰, pa da bude dovoljno za slavlje, jer srca žirija će sigurno dotaknuti 😏🤭
 
Sutra uveče u drugoj epizodi House Party-ja Sheldon iz Australije peva "Hold Me Closer".
 
Nadam se da će ova pjesma sa svojom emocijom dotaknut srca Europljana 🥰, pa da bude dovoljno za slavlje, jer srca žirija će sigurno dotaknuti 😏🤭
Meni se cini da ce mozda dotaci pre srca publike nego zirija cak 😂
 
Meni je pesma kao fina, ono okej i sve, ali i dalje mi je totalno nejasan hajp, ja nikako da se sad nešto baš primim na pesmu, čak sam i svesno pokušavao.
Ništa od mene što se tiče numere Kornelija Jakovljević - Drž' me bliže.mp3
 
Kornelija Jakovljević - Drž' me bliže ahahaha, a šta je sa Emilijom Muskatić - To sam jesam što sam?
Šalu na stranu, volim Corneliu, pesma ima iskrenu emociju i ima "dušu". Ali ne glasam za nju, prevelika konkurencija za pobedu Chanel. Dobro, možda dobije 2 glasa yaaay ☺️
 
Jedna od najboljih balada ove godine svakako. Kod mene vrlo visoko na listi.

Svedsku ne mirisem previse na ESCu jer uglavnom salju jedan te isti fazon ali ovog puta, iako nismo dobili nista novo, izabrali su najbolje sto su mogli.

Nije pobednicka pesma ali zasluzuje visok plasman.
 
Back
Top