se Švedska 2022: Cornelia Jakobs - Hold Me Closer

Mrm

Ekspert
Ona prolazi izvrsno, i moramo malo da budemo i realni, nas ponese ovaj haos oko Konstrakte, tapšanje, cika, vriska i mislimo TO JE TO.. Evo mene prvog ovde u jednom trenutku to ponese... A nije to baš tako kada dođe momenat za glasove...

Ro97

Ekspert
Ma sve najbolje ikada, ovo računam kao top3, savršenstvo od pjesme, nastupa, žene, ne znam više koji superlativ da upotrijebim

Marko

Ekspert
Kakva bi brutalna pobjednica bila, tuga. Svakako najbolja švedska predstavnica i pjesma zadnjih 150 godina ❤️

Niko

Iskusan član
Ovo veceras je bilo stvarno najbolje sto je nastupila, obozavam i zasluzen rezultat.

Stole

Ekspert
Rekao sam da ce proci kao Sanna, ali eto, jedno mesto manje na kraju. Svakako lep plasman, iako Svedjanima verovatno nije posto oni svake godine ocekuju pobedu.

Djole89

Ekspert
Zasluženo, možda je bilo i emotivnije nego u pf-u. Dopalo mi se, u sinoćnjoj konkurenciji zaslužen visok plasman.

Tinte

Ekspert
Kao sto sam bio napisao za Portugal, tako je Svedska u 2. pf-u osvojila poene od svih drzava, kako od zirija, tako i od publike. Nije bilo ispod 5p (mi i Britanci smo jedini udelili). A od zirija je pokupila 222 od 240, sto je 92.5% od ukupnog broja poena. 👏Mislim da je i od Sobrala sakupila vise. Mozda rekord u pf-u?

U finalu od strane zirija, poene koje nije dobila od drzava svi su iz 1. pf-a. A slicno je i kod publike. Osvojeno 4. mesto mozda ovako za njih je nezadovoljavajuci, ali kada se pogledaju poeni, mogli su biti lako i 2. mesto.
Licno sam zadovoljan plasmanom. Meni je ovo jedna od najboljih njihovih pesama (uz proslogodisnju) u poslednjih 10-ak godina.

MarkoH

Novajlija
Cornelia moj top 10.Svedska se sprema za novu pobjedu i čekamo još malo. Možda već 2023?

Bebi

Aktivan član
Pesma mi je lepa i pomogla mi je u odvajanju od toksične osobe. Al nju ne mogu da gledam, kao mala Goca Tržan.