se Švedska 2022: Cornelia Jakobs - Hold Me Closer

Ona prolazi izvrsno, i moramo malo da budemo i realni, nas ponese ovaj haos oko Konstrakte, tapšanje, cika, vriska i mislimo TO JE TO.. Evo mene prvog ovde u jednom trenutku to ponese... A nije to baš tako kada dođe momenat za glasove...
 
Ma sve najbolje ikada, ovo računam kao top3, savršenstvo od pjesme, nastupa, žene, ne znam više koji superlativ da upotrijebim
 
Kakva bi brutalna pobjednica bila, tuga. Svakako najbolja švedska predstavnica i pjesma zadnjih 150 godina ❤️
 
Ovo veceras je bilo stvarno najbolje sto je nastupila, obozavam i zasluzen rezultat.
 
Rekao sam da ce proci kao Sanna, ali eto, jedno mesto manje na kraju. Svakako lep plasman, iako Svedjanima verovatno nije posto oni svake godine ocekuju pobedu.
 
Zasluženo, možda je bilo i emotivnije nego u pf-u. Dopalo mi se, u sinoćnjoj konkurenciji zaslužen visok plasman.
 
Kao sto sam bio napisao za Portugal, tako je Svedska u 2. pf-u osvojila poene od svih drzava, kako od zirija, tako i od publike. Nije bilo ispod 5p (mi i Britanci smo jedini udelili). A od zirija je pokupila 222 od 240, sto je 92.5% od ukupnog broja poena. 👏Mislim da je i od Sobrala sakupila vise. Mozda rekord u pf-u?

U finalu od strane zirija, poene koje nije dobila od drzava svi su iz 1. pf-a. A slicno je i kod publike. Osvojeno 4. mesto mozda ovako za njih je nezadovoljavajuci, ali kada se pogledaju poeni, mogli su biti lako i 2. mesto.
Licno sam zadovoljan plasmanom. Meni je ovo jedna od najboljih njihovih pesama (uz proslogodisnju) u poslednjih 10-ak godina.
 
Cornelia moj top 10.Svedska se sprema za novu pobjedu i čekamo još malo. Možda već 2023?
 
Pesma mi je lepa i pomogla mi je u odvajanju od toksične osobe. Al nju ne mogu da gledam, kao mala Goca Tržan.
 
Ocekivao sam da ovo na kraju odnese pobedu ali nije. Bila mi je zanimljiva prvih 2 slusanja posle mi je bas postala meh
 
Šok što je Cornelia vec ucestvovala na Melodiju sa ovakvom pesmom, ali dobro, bila je mlada 😅

 
Sviđa mi se. :LOL:

Refren me malo podseća na Hero Charlotte Perrelli.
 
Hahah A ja i dalje volim ovakve pesme generalno. Cak bih voleo da nesto slicno cujem i na Evroviziji.
Nije Cornelia, ali da se nadovezem na komentare. Nesto slicno je meni bilo fenomalno iz tog nekog zanra, sto je trebalo da predstavlja Svedsku 2008 umesto "Hero".
Velvet-Deja Vu

 
Joj, Velvet! A Mi amore? Ne sećam se koja godina je u pitanju.
 
Back
Top