se Švedska 2023: Loreen - Tattoo

Ja sam nažalost uhvatio samo kraj probe, Cornelia je baš oduvala kao što rekoh gore, ceo Scandinavium pevao sa njom...
 
Eva i Ewa su prekršile pravila i objavile 30 sekundi kadriranog materijala na Instagram i Tik-tok. Iz SVT-a su im rekli da uklone to i da neće biti diskvalifikacije.
 
  • Wow
Reactions: Mrm
Dosadno mi pa cu gledati ovo veceras, jel ima jos neko ko ce pratiti?
 
  • Like
Reactions: Mrm
Kako volim vokal Schirley Clamp.. 👌
 
Bogami Eva & Ewa najjači aplauz, deca ih obožavaju...
 
Tone se cinila kao da je imala tremu, moglo je to harazmaticnije ali je pesma nelosa.
 
Tone Sekelius - "Rhythm of My Show" - jako slab izvođač, nije ni pevač zapravo, ništa mi se nije dopalo, osim delova kompozicije.. Koreografija i stajling su mi slabi..
 
Loulou LaMotte – "Inga sorger" - boja glasa od milion dolara, izvedba je odlična, ona je obučena u prelepu zelenu haljinu, ali nažalost, kompozicija nije tu ovaj put, dosta toga fali, ima pred kraj dobre elemente švedskog šlagera doduše.. Ide ona u polufinale ali se bojim da je meni lično ovo posle Mamas razočarenje..
 
Loulou dosla da se promovise, ko za filler pesma na svedskom ok je bilo.
 
Nikad mi nije jasno kad se neko od prošlih učesnika (doduše nisu bile 2020., ali jesu 2019. kao prateći na sceni) vrati sa pesmom za koju i sam zna da ne može apsolutno ništa
 
Na MF su uvek odabrani pesme gde je i izvodjacima jasno ko prolazi i ko ispada, puno ovih na svedskom su tu samo kao fileri i promociju i mislim da su izvodjaci lepo svesni toga. Samo jedna do dve zavrsavaju u finale i to onih komicnih staraca uvek.
 
Nije loš ovaj Rejhan, malo vuče na onu Felix Sandmanovu pesmu iz 2018. (doduše lošije)

Samo sam očekivao malo jači poslednji refren, ovako pesma na kraju ispadne monotona
 
Back
Top