se Švedska 2023: Loreen - Tattoo

Rejhan dosta nemelodicno, mogla je tu jaca kulminacija ovako dosta prazno.
 
Nikad mi nije jasno kad se neko od prošlih učesnika (doduše nisu bile 2020., ali jesu 2019. kao prateći na sceni) vrati sa pesmom za koju i sam zna da ne može apsolutno ništa
Imam osećaj da je SVT bukvalno zamolio Mamas da nastupe ove godine jer nisu imali 28 pesama koje bi im odgovarale, da je samo LouLou prihvatila i da su je uparili sa "descent" pesmom koju su imali, tako je izgledala nezainteresovano.. :(
 
Rejhan – "Haunted" - e ovo je već nešto, divna izvedba, jednostavna numera kakvu ja volim, straightforward, kompozicija je jako fina, ima lepe, ravne pop ukrase.. Voleo bih da ovo iznenadi, ali nažalost ne vidim ga ni u polufinalu.. :(
 
Elov and Beny – "Raggen går" naaah, ok je, nije za mene...možda ide u polufinale, DTF bi mi bilo veliko iznanđenje..
 
Imam neki osećaj da će ovo direkt til finalen, ili u andra chansen u najgorem slučaju

Nakon onog dosadnjikavog početka ovo te razbudi, iako je kvalitet pesme užas
 
Viktor bar sad pokusava da predstavlja zemlju ciji jezik govori.
 
Imam neki osećaj da će ovo direkt til finalen, ili u andra chansen u najgorem slučaju

Nakon onog dosadnjikavog početka ovo te razbudi, iako je kvalitet pesme užas
DTF će biti veliko iznenađenje.. Ne verujem..
Opet imaju AC? :eek:
Zar nije sada polufinale?
 
Ići će Tone nažalost DTF.. Mislim da je Jon i Tone locked za finale ali se ja nadam Eva & Ewa ovaj put.. 🙏
 
Odlican su nastup napravili za ovakvu neinspirativnu pesmu, a i glas mu je bio cudan.
 
Victor Crone – "Diamonds" - na osnovu isečka izgledalo je kao da je bolje od prethodnih pokušaja ali, ne hvala, ovo je prepuno nasnimljenih back vokala, kompozicija je li la, mislim da ide za polufinale ali ja ga ne bih pustio..
 
Back
Top