224. FSC - Nemoj biti Leo #2

Zanimljivo je da imamo bar dve pesme koje se takmiče kao remix lol Čak je i Lyubov karusel remix, original je DNO.

 
Dobro kod Petra.
Pohvale na priredbi, lepi baneri, pesme i sam izbor poprilčno raznovrstan, ovako na prvi pogled.
 
Zanimljivo je da imamo bar dve pesme koje se takmiče kao remix lol Čak je i Lyubov karusel remix, original je DNO.

Kad smo kod remiksa, Bičara je jedna od pesama koje na Spotifaju nema kao takve, al naleteh da ima remix verzija međ singlovima tog izvođača, koja meni nije drastično drugačija instrumentalno i aranžmanski (ima razlika ali su mi vrlo male), jedino što je kao kraća nego YT spot verzija.
Ne znam da li da je onda možda dodamo u listu tog polufinala na Spotifaju ili ipak ne.

 
Last edited:
Imam poprilično "mid" pesmu, msm da će svima biti okej, ali nikom ne toliko da bi glasali, ali dobro, svakako sam u finalu, a tamo kako god da prođem.
 
Meni je ovo zajedničko slušanje super. :love:
Malo sam kasnila, malo mi je pucao net, i na kraju su me prekinuli, ali sve u svemu mi je skroz cool.
Od mene, nadam se sutra, sledi semafor, pošto nisam uhvatila sve pesme.
Ali bilo ih je par koje su mi se baš svidele.
 
Ja sutra sve detaljno preslušavam,baš želim da se posvetim..danas mi je fokus leteo na više stvari 😂
 
Ovakvo grupno slušanje mi je odlično leglo taman da u kontinuitetu preslušam sve, a prvenstveno moje pf i već negde imam skicu kome ću dodeliti poene + zabavno je. Za moj ukus grupe su izjednačene i postoji par pesama koje su mi fino legle, mada moram da priznam da me ništa nije kupilo na prvu kao u prethodnom izdanju.

Uopšte ne umem da ocenim da li će se i koliko moj predlog nekome dopasti u ovakvoj konkurenciji (kod Petra i liberte sam otpisan 🥺) i bio bih skroz zadovoljan čak i da samo pesma zainteresuje nekoga da potraži još nešto od istog izvođača, neke veće apetite i očekivanja (trenutno) nemam ☺️
 
Ovakvo grupno slušanje mi je odlično leglo taman da u kontinuitetu preslušam sve, a prvenstveno moje pf i već negde imam skicu kome ću dodeliti poene + zabavno je. Za moj ukus grupe su izjednačene i postoji par pesama koje su mi fino legle, mada moram da priznam da me ništa nije kupilo na prvu kao u prethodnom izdanju.

Uopšte ne umem da ocenim da li će se i koliko moj predlog nekome dopasti u ovakvoj konkurenciji (kod Petra i liberte sam otpisan 🥺) i bio bih skroz zadovoljan čak i da samo pesma zainteresuje nekoga da potraži još nešto od istog izvođača, neke veće apetite i očekivanja (trenutno) nemam ☺️
Niko kod mene nije otpisan. Neke pesme zahtevaju mnogo više slušanja i shvatanja. 🙈 izvinjavam se ako sam bio grub sa komentarima na četu,to je bilo na prvu..
 
Ma kakvi grub, nije to zamerka, samo konstatujem :giggle:
Ma naravno, i moju nisu baš nahvalili 😂 sve je to do ukusa.. Videćemo ,kosmički prizivam bar finale čisto da me motiviše za dalje
 
Nemojte da doživljavate lično komentare sa zajedničkog slušanja. To što je neko za pesmu rekao "užas" ili "smor" je samo prva, najiskrenija, reakcija koju je stekao o pesmi u datom trenutku. Mišljenje može da se promeni nakon par slušanja.
I još nešto, ne možemo svi biti podjednako uspešni na FSC-u, ali to ne znači da treba odustati od svog stila i muzike koja vam se dopada i slati nešto da bi se drugima dopalo. Čak i za forumaše sa specifičnijim ukusom naiđe pre ili kasnije tema na kojoj zablistaju, pa i pobede.
 
A je l' zajedničko slušanje live verzija u finalu (ko prođe,) ili ste to nešto posebno organizovali?
 
Live verzija. Mada je pitanje za ovaj put da li ima live verzija.
 
slučajno obrisao post. dakle, uz kavu preslušah oba pf-a i na prvu mi je semafor ovakav. pod zelenim odlične. srednji dio su ok pjesme, ali nešto nedostaje (guilty pleasure stil). crvene mi nisu sjele.

Uudo Sepp

Tautumeitas

Deloraine

Younghearted

Yasenia

Lara

Vidar Villa

Dayton





Katarina Knechtova

Vincent Malin

Sofia Karlsson

Petra

Tommy Fredvang

Iasonas Mandilas

Fernanda Brandao

Elin Fflur

Rigoberta Bandini

Liraz

Val

Evgenya Redko

Froukje

Ismael

Dramamini





Mariya Kehayova

Bastards on parade

Eva Rida

Lillasyster

Kanizsa Csillagai

Dzhayammi

Phakama Mbokodo

Ensiferum

The Roop

Eefje de Visser

Karin Mushegain

Triantafilos

Stefan Đorđević
 
A je l' zajedničko slušanje live verzija u finalu (ko prođe,) ili ste to nešto posebno organizovali?
Da, kao što reče već Leo, bio je običaj da u finalu slušamo live verzije i gledamo nastupe. Iako je to bilo malo kontraverzno jer su neki bili mišljenja da ne bi trebalo da gledamo snimke koje takmičari nisu poslali (LOL) i da ne žele da ti nastupi utiču na poene na kraju, mnogima je bilo baš zanimljivo + se više sazna o takmičarima za vreme FSC-a. Dešavalo se da neko prokomentariše da mu se pesma nije dopadala pre tog nastupa i da mu je sad odlična, ali ja se ne sećam da je bilo slučajeva da je neko zamrzeo pesmu nakon nastupa, tako da je taj argument zaista smešan.

Što se tiče ovog izdanja, verovatno će izostati live verzije iz očiglednog razloga.
 
Meni je npr. ovaj ostao urezan u sećanju baš. I sećam se da se nekima pesma dopala tek nakon njega.

 
Back
Top