226. FSC - My Słowianie

Sviđa mi se ideja da postoje 2 slušanja za svako izdanje.
Pa uglavnom smo imali slušanje polufinala i finala, a repriza je funkcionisala tako što je svako mogao da uđe na link i da gleda sve sam ili sa još nekim, kao slušanje preko plejliste na YT faktički. Ali eto, pošto ima dosta zainteresovanih za ovo večeras, why not.
 
Crćuuuuuuu

Pa sve je isto, hence REPRIZA
 
Ah. Nadam se da ce uzivo nastup moje pesme u finalu biti u revijalnom delu, kao nagrada za drugo mesto na proslo izdanje.
 
Forumaši na zajedničkom slušanju: niste normalni koliko dugo traju pjesme, zasto nas mrzite

Takodjer forumaši na zajedničkom slušanju: oćemo uz 378383 pjesama koje traju 56 minuta još i revijalnyyy dyyyoo :**
 
Ah. Nadam se da ce uzivo nastup moje pesme u finalu biti u revijalnom delu, kao nagrada za drugo mesto na proslo izdanje.
Ako ispadneš, a budeš ispod crte, može!
 
Forumaši na zajedničkom slušanju: niste normalni koliko dugo traju pjesme, zasto nas mrzite

Takodjer forumaši na zajedničkom slušanju: oćemo uz 378383 pjesama koje traju 56 minuta još i revijalnyyy dyyyoo :**
Forumaši kad je ostalo još 11 pesama do kraja: JYYYYY još 11 pesama, je l' ste vi normalni

Forumaši danas: MOZXE JOSX 40
 
Tako i ja, slabo i kod Novinara i kod Milana i kod Steamy-ja.

Osecam, doduse, da ce mi rintintin i Anhel popraviti raspolozenje :D
 
Najveći napredak na osnovu nekoliko slušanja: Mirza i Irma
Najveće nazadovanje: Artjom, gotovo da ne podnosim tu pesmu sad lol

Srećno svima, ja ne očekujem finale.
 
Ja ću se poslužiti onim Milanovim principom, najjača mi je definitivno istočnoslavenska grupa, tu mi zaista nema nijedne loše pjesme. Generalno sam zadovoljan kvalitetom ovog FSC-a

JUŽNOSLAVENSKI JEZICI

Vanja Mišić
Nataša Bekvalac
Senidah
Mirza & Irma
Dina Jashari
Zoi
Lexington
Milica Pavlović & Albino
Harmonija Disonance
Tea Tairović
Danica Crnogorčević
Shaderwan Code
Papi Hans
Dobbla Galiot


ZAPADNOSLAVENSKI JEZICI

Yael
Adam & Dorian
Brodka
Sanah
Meskie Granie Orkestra
Katerine Marie Ticha
Katarzyna & Agnieszka
Jerna
Ania, Riya, Piotr
Pawel Domagala



ISTOČNOSLAVENSKI JEZICI

Artem Pivovarov
Monatik
Jolka
Okean Elzy
Nargiz
Artik & Asti
Shaman
Dimash Qudaibergen
Murakami
Polnalyubvi
Etolubov
Stepan i Meduza
Gorod 312
Vera Brezhneva
 
Cini mi se da moja pesma nece imati dvocifren broj poena, ako ih uopste bude i imala.:confused:
 
Možda je trebalo da izdetaljišem na 5 grupa po ocenama kao neki, ali mrzelo me da toliko nijansiram, tako da evo ovako semaforski i abecedno.
Bez brige, neke od žutih uveliko trče ka zelenim, a poneke od crvenih ka žutim, a možda se desi i da poneka spadne u grupu ispod one u kojoj je sada (zbog svega toga je dobro iznijansirati na 4-5 grupa, ali ajd sad).
Ovo je dakle ugrubo i trenutno nakon 4-5 slušanja svake pesme (malkice se i menjalo od prekjuče), a s glasanjem neću žuriti.

Adam Mišík, Dorian
Brodka
Димаш Кудайберген
Harmonija disonance
Jerna
Океан Ельзи
Papi Hans
Polnalyubvi
Stepan i Meduza
Vanja Mišić
Yael



Артем Пивоваров
Artik & Asti
Dina Jashari
Dobbla Galiot
Ёлка
Город 312
Kateřina Marie Tichá
Lexington
Meśkie Granie Orkiestra
Milica Pavlović ft. Albino
Mirza & Ilma
Мураками
Наргиз
Nataša Bekvalac
Pawel Domagała
Shaderwan Code
Shaman
Tea Tairović
Вера Брежнева



Ania & Riya ft. Piotr
Danica Crnogorčević
Etolubov
Katarzyna, Agnieszka
Monatik
Sanah
Senidah
Zoi
 
Last edited:
Odlicno kod rintintina i dosta dobro kod Stoleta.

Kod Marka..... :(

Sve u svemu, bice napeto za prolaz. Mislim da ce sada biti najteze obezbediti finale u novoj sezoni iako mi je ova pesma najdraza od sve 4 koje sam poslao do sada.

Videcemo rasplet uskoro.
 
Komentari sve bolji, ali ne očekujem finale nžlst.
 
Back
Top