226. FSC - My Słowianie

Je, sve je u redu, nisam ostavljao ni lajkove ni ništa sad. Povratno vam se javim samo ako nešto ne valja s glasovima
 
Čitam ove komentare, ocjene, semafore i smijem se, nitko, ali apsolutno NITKO, čitaj N I T K O mi nije stavio pjesmu u kao neki vrh, ma nitko, nijedna duša, a vas 11 je davalo ocjene, najbolje sam izgleda prošao kod MilanaB, a kad se to dogodi onda je jasno da je nešto pošlo po zlu, ali još uvijek se nadam da mogu proći 🙏, ipak je ovo još uvijek mali uzorak ljudi
 
Čitam ove komentare, ocjene, semafore i smijem se, nitko, ali apsolutno NITKO, čitaj N I T K O mi nije stavio pjesmu u kao neki vrh, ma nitko, nijedna duša, a vas 11 je davalo ocjene, najbolje sam izgleda prošao kod MilanaB, a kad se to dogodi onda je jasno da je nešto pošlo po zlu, ali još uvijek se nadam da mogu proći 🙏, ipak je ovo još uvijek mali uzorak ljudi
Pa to je stvarno loš znak. Obično kad ja volim tvoje pesme one ostanu u polufinalu. :confused:

Što se tiče ocena za moj predlog, malo top ocena, ali malo i očajnih. Ali zato puno nekih osrednjih, što znači verovatno od većine neki sitniš ili nula poena, kako mi zapadne. Nisam neki optimista oko prolaska, ali videćemo koliko sam imao sreće sa rasporedom forumaša po polufinalima.
 
:) - dodo, McSteamy, MilanB, Marko, rintintin
😐 - Micky, Novinar, Stefan28
:( - Petar, Stole, Storm

Po Stormu skoro nijedna pesma ne valja, tako da nije strasno. 😅
 
Ne zna se koji je grđi.
Ja neću praviti semafor, niti komentarisati, pa verujem da će to malo pomoći. ;)

Samo mogu da kažem da su mi najoriginalniji i najbolji izbori sa zapada, pa zatim istoka, a definitivno najnezanimljiviji i najneoriginalniji sa juga, mada naravno da ima izuzetaka.
Takođe mi je zanimljiva pojava da je početak i prvog i drugog polufinala dosta dobar, a kako se ide ka kraju, utisak opada i pesme su mi sve slabije i slabije, a tako je kod oba.

Uf, Tinte, ti si se baš odao, jer samo jedna pesma ubedljivo ispunjava sve kriterijume koje si naveo, tako da je gotovo nemoguće da ne pogodim šta si poslao, ali neću to javno pisati. Mogu samo da dodam da bi kod mene ocena za tvoju pesmu bila 😐.

Ja sam do sada, u ovoj sezoni, prolazio kao Leo Cezar što se tiče finala. Kada je on prošao, prošao sam i ja, kad je ispao i ja sam. Nadam se da ovaj put on blefira da neće proći! :D
Moram da kažem da se ne dešava uvek, štaviše i retko, da mi je moja pesma bolja od svih ostalih, odnosno da se u takmičenju ne pojavi makar neka koja mi se svidi više od one koju sam poslao, ali ovaj put mislim iskreno da sve ostale pesme nisu mojoj ni do kolena i kada bih davao ocene, pesma koju sam poslao bi dobila neuporedivo bolju ocenu od bilo koje druge. :p

Sutra ću najverovatnije poslati glasove, jer su mi se otprilike iskristalisali. Samo je raspored za top 4 pesme u mom polufinalu sporan, odnosno tu može doći do pomeranja jer su nijanse u pitanju.
 
Istina je ovo za početak i kraj, žreb je u oba polufinala katastrofalan.
 
:) - dodo, McSteamy, MilanB, Marko, rintintin
😐 - Micky, Novinar, Stefan28, Filhy
:( - Petar, Stole, Storm

@Filhy Sad posto znas, nadam se da neces uzeti u obzir sto ti dajem nule, ako smo u istom pf-u. 😱🥺
Seti se Sanrema i ESC u doba korone. 😅🙏
 
Ma kakvi semafori, idu komentari da vas ispljujem ko kočijaš cestu 😇

Prvo PF

1. Sanah - Melodia - Fino ovako za otvaranje polufinala, pjesma korektna, njen glasić meni osobno ugodan za slušat, blago iznad prosjeka u kompletu

2. Dimash Qudaibergen - Okay - Uznemirili ste me surovim, drskim, pa čak i bezobraznim ocjenama i komentarima za moju pjesmu, ali ova pjesma mi je pomogla da se smirim i da vam sve oprostim, sa svakim slušanjem sve bolja

3. Lexington - Potraži me - Tu se nema šta puno pisat, klasična Lexingtonova pjesma, dobra mi je i to je to

4. Yael - My - E ovo mi je zanimljivo, onako lagana vožnjica, ali vožnjica samo sa glavom, samo pomičeš glavu u ritmu, ali ne i tijelo, da se ostatak tijela priključio bilo bi još i bolje, ali i ovako je dobro

5. Stepan i Meduza - Snezhana - Malo iritantno, ali ima i nekih zanimljivih momenta, uglavnom rekao bi da ovo nije my cup of tea tako da jbg, neće sjesti ni da je hiljadu puta preslušam

6. Danica Crnogorčević - Veseli se srpski rode - Predivno, prelepo, bravurozno(a.k.a. briljantno), dobro malo pretjerujem, ali fino mi je, sviđa mi se

7. Jerna - Śliwowica - E ovo me stvarno i drmnulo ko šljivovica, odma na prvu sjelo, sve najbolje ikad

8. Nargiz - Ya budu vsegda s toboy - Pa može može, kvalitetna stvar, malo slabije počne, ali pred kraj se fino razvije

9. Milica Pavlović ft. Albino - Šećeru - Ova pjesma mi je bila dugo prosječna, a sad kad sam je intenzivno slušao ovih dana, ušla mi je u uho, a još pri tom Milica bombetina, i nakraju eto, prolazna ocjena kod mene

10. Katarzyna Łaska, Agnieszka Przekupień - Pokaż się - Slatkasto, glasovi predivni, ne otkidam za pjesmom, ali korektan izbor

11. Monatik - Silno - Forumaš mislio bit ću jako pametan, poslat ću pjesmu od 3 minute, kad ono kad slušam imaš osjećaj da traje 5 minuta, dosadnjikavo mi je, a za motiv izbora ove pjesme se naravno šalim hihihi

12. Dobbla Galiot - Retrovizor - Ovako nešto sluša moje društvo, samo hrvatsku scenu, nikad mi se nešto pretjerano to nije dojmilo, pa tako ni ovo, ima par izuzetaka, ali ovo nije to

13. Ania Iwanek & Riya Sokół ft. Piotr Cugowski - Miasto - Ovo igra na kartu emocija, drugi dio pjesme je dosta bolji, sve u svemu korektno

14. Okean Elzy - Obiymy - Brutalno me ubija u pojam ova pjesma, svjestan sam da ima kvalitete, ali ta neka monotonija, depra u vezi pjesme i cijeli taj vajb mi tu kvalitetu zasjenjuju

15. Shaderwan Code - Kad procvatu behari - Bravo, ali nije mi sjelo

16. Gorod 312 - Pomogi mne - Ovo mi je već na prvo slušanje bilo okej, a dojam se nastavio popravljat što sam više slušao, fino

17. Vanja Mišić - Poslije ljubavi - Eto vam finale, šta toliko navaljujete??? Siguran izbor, bez rizika, ne vidim kako ovo ne prolazi, ali ako ćemo iskreno, i zaslužuje prolaz

18. Paweł Domagała - Weź Nie Pytaj - Jel ovo najduža pjesma na svijetu ili sam samo imao takav osjećaj? Ne, hvala

19. Artik & Asti - Devochka tantsuy - Ajde da smo nešto i moderno čuli u ovom pf, a da valja, odlično za kraj

Drugo PF

1. Jolka - Nechego terjat - Gradi se i gradi, ali se ne izgradi, no nije da mi baš jako smeta, samo bi bilo bolje da je imala neki boom nakraju, uglavnom fino

2. Adam Mišík, Dorian - Proud - Nakon par slušanja zaključujem da mi je ovo jedna od boljih pjesama ovog izdanja

3. Dina Jashari - Boi - RECI NE albansko-makedonskom lobiju na ovom forumu, šalu na stranu, prosjek

4. Shaman - Do samogo neba - Ovo baš fino kida, isto jedna od boljih, brawo

5. Tea Tairović - Balkanija - Ja sam već na YT odgledao cijelu Teinu diskografiju, a izgleda da će te me natjerat i da odslušam cijelu njenu diskografiju. Ovu pjesmu sam čuo kad je izašla i čak mogu reći da mi je dobra

6. Kateřina Marie Tichá - Kolemjdoucí - Prvo mi je bila spektakularno dosadna, a onda sam shvatio da ima nešto u ovoj pjesmi, a do kraja glasanja ću nadam se otkrit šta točno, ali nešto ima

7. Harmonija Disonance - Zima - Od početka do kraja mi se sviđa, kratko i jasno

8. Murakami - Vstrechi ne budet - Pa ono okej, šta ja znam( E kad vam ovako komentiram pjesmu, onda budite sigurni da bodova vidjet nećete od mene)

9. Zoi - Đavoli - Intrigira me njen izgled, više sam pažnje posvetio na nju nego na pjesmu, to nije dobar znak

10. Vera Brezhneva - Dobroe utro - Ovo znam od prije i sviđa mi se, refren pogotovo

11. Papi Hans - Keks - Ne znam jel me nervira ovaj lik ili spot, ali nešto me nervira dok gledam, što se pjesme tiče, pa dosta zarazno moram priznat

12. Polnalyubvi - Kometi - Glasčina samo takva, a pjesma mi je onako, može proći, ali ono što je sigurno je da je nikad neću slusat nakon što izdanje završi

13. Nataša Bekvalac - Najgora - Kako je ova žena lijepa, blista, zadivljen sam kako njena ljepota i sjaj ustrajno traje bez obzira na sve... što se pjesme tiče, a ništa, zicer, sramite se, čestitke, šta da tu kažem lol

14. Męskie Granie Orkiestra - I Ciebie też, bardzo - Ova pjesma mi tako nekakvu nostalgiju izaziva, super je

15. Artem Pivovarov - Dezhavyu - Pametan izbor za fsc, a pogotovo za ovu temu, vrlo dobra stvar

16. Senidah - Vatra - Ma ništa ovo, nisam neki njezin fan, sorry

17. Brodka - Sadza - Ovo je pjesma koja se izdvaja na ovom izdanju, ali meni ništa posebno

18. Mirza Selimović, Ilma Karahmet - Mora da je ljubav - Volim Ilmin glas, pjesma onako fina za poslušat i onda je poslije zaboraviš

19. Etolubov - Mango - Najbolji spot izdanja, plus pjesma kida, opet odlično zatvaranje polufinala
 
W końcu Ro dał spoko komentarz na moją propozycję, mam nadzieje, że dostanę i jakiś punkt 🤭🤗
 
Back
Top