226. FSC - My Słowianie

Jako lijepo od tebe, Petre!!!
Ali stvarno nemam vremena, pogotovo sutra ne. Cijenim želju, svakako!
 
Ma nema potrebe od sazaljenja, koga zanima nek pusti sam.

EDIT: Evo ko mi sve prosao i ispao

12 FINALISTA
10 FINALISTA
08 FINALISTA
07 FINALISTA
06 FINALISTA
05 Gorod 312 - Pomogi mne
04 Ania Iwanek & Riya Sokół ft. Piotr Cugowski - Miasto
03 FINALISTA
02 FINALISTA
01 Jerna - Śliwowica
---------------------------------------------------------------------------
11. Katarzyna Łaska, Agnieszka Przekupień - Pokaż się
12. FINALISTA
13. FINALISTA
14. Paweł Domagała - Weź Nie Pytaj
15. Shaderwan Code - Kad procvatu behari
16. Dobbla Galiot - Retrovizor
17. Stepan i Meduza - Snezhana
18. FINALISTA
 
ipad poland GIF
 
Setio sam se još jedne strašne uzrečice na poljskom koja je na poljskom veoma lagodna, a kod nas zvuči kao najgora psovka „oooo kurčeee” 😂😂
A obicno je izgovaraju kada su iznenadjeni.
 
Zbunjen sam prolaskom kad vidim ko je sve od forumasa ispao u mom polufinalu, ali super sto sam prosao.
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Mrm
Ipak finale.Delovalo je nemoguća misija ali se ipak obistinilo.Dokaz da kosmička pravda postoji ☝️
 
Iskreno za ovu pesmu mi je baš krivi što ije prošla, pogotovu u konkurenciju sa Veseli se srpski rode mislim nemojte pogrešno da me shvatite ali bilo bi mi mnogo draže da je prošla ova numera nego na prošloj ediciji moja pesma, za ono me baš briga, ali dobro, šta da se radi.. To je to...
 
U finalu sam skoro siguran kome ide 12...mada postoji još jedna mogućnost ali istočnoslovenska je svakako.. 🥰
 
Ja sam svoje glasove veceras iseckao na 13 komada, a sutra cu ih, na zajednickom slusanju, iskrckati i poslati Marku fino dekorisane.
 
Rekoste da sam ja baba NAdy? Pa naravno, zato sam i pustio sebe u finale. Drugačije ne bih uspeo! :LOL:

Poslusaj "Devochka i more" od Polnalyubvi, isto i "Sirena".

Ujedno, ovo isto preporuka za sve kojima se svidela Polnalyubvi.
I meni se baš svidela Polna Ljubav! (y) Muzikica, aranžman, vokal, čitava atmosfera su vrh, samo mi je malo zasmetalo prenemaganje u refrenu. :)

A još više su mi se svideli Gorod 312, Stjepan i Meduza, te Adam Maši i Dorian i naročito mi je za poslednje čudno da nisu uspeli da se domognu finala! :(
Kateřina Marie Tichá je isto bila sjajna, ali nije sa svojim glasovima izašla pred baba Nady, što je bilo neoprostivo i logično jednako diskvalifikaciji!

Pored ovih pomenutih, baba je malo prečula ili previdela, pa je pustila neke pogrešne, a udarila STOP recimo Monatiku, Dobbli Galiot, Keksu i filmskom triju (Ania-Riya-Piotr), ali je zato kod "mlade Stoje" bila pod punom koncentracijom i nije se dala prevariti, stara koka. 😁

Naravno, Marko, bravo za ovu više nego zabavnu i duhovitu priredbu koju si nam danas priredio! 👏
 
Što se tiče prolazaka nisam najzadovoljniji ali šta je tu je. Mislim da je čar ovog takmičenja zapravo što i treba slati različite pesme i ne ugađati svačijem ukusu. Mislim da to govori mnogo o tome što ja nisam u finalu po treći put. Imam bar 1 poen više od vas za razliku od prethodnog izdanja. Tačne poene sam izgubio ali nagrađeni su od mene bili Mango,Keks( ozbiljna zaraza) Zoi i Tea Tairović za njih dve znam da je Zoi dobila 8 a Balkanija 10 😁 Dvanaestica mi je u finalu i niže ocene neke su u finalu 😅
Hvala svakome što je glasao za Senidu i za lepe komentare. Glasam za finale nakon sutrašnjeg slušanja. 😁
 
Da Kometi je kod mene imala neki poen i sada mi je žao što nisam ta dva dao više,pa da uspe da prođe.
 
Sad kad ste svi zaspali, da baba Nady i ja odigramo jedno kolce za finale, da niko ne vidi. I moram da izljubim babu Nady sto ima slusa za moju pesmu. 😘Oprosticu joj sto nije pustila jos neke pesme u finalu.
A to su; u prvom pf-u:
Monatik 8p - Sve vise mi se dopada i fino je napredovala na listi
Ania & Riya ft Piotr 6p - Da Leo, svidela mi se pesma, a znas sta to znaci, nazalost
Gorod 312 4p - Jeste Ro97 i tvoja pesma mi se svidela, mada nakon par slusanja i sve vise je napredovala na listi, ali nazalost nece se to pokazati u finalu

U drugom pf-u:
Zoi 8p - Meni je ovo iznenadjenje da nije proslo; Meni se dopalo, iako nisam za ovakav fazon
Adam, Dorian 7p - Jos jedna odlicna pesma koja nije prosla; meni se svidela ta kombinacija
Tea 4p - Do sada mi se nesto nije dopadao njen reportoar koji sam cuo, ali ovo mi je do sada bilo najbolje od nje i fino sam nagradio, iako mi se njen glas ne dopada
Murakami 3p - Jos jedna pesma koja je trebala videti finale
Polnalyubvi 1p - Lepo, bajkovito, ali izostao je neki jaci momenat da pogura u finale

Drugo pf-e je bas bilo izjednaceno. Samo 19p razlike finaliste od poslednjeg.

E, bas mi je drago sto sam u finalu sa ovom pesmom. Bas mi je prirasla za srce u ovako kratkom periodu. U finalu samo da izbegnem bottom 5 i bice dobro. Mada mislim da bih mogao napokon u TOP 10.

Da ne duzim, priredba je bila bas odlicna. Domacin, organizator je priredio zanimljivu prozivku, kao i komentare. Jos jednom cestitke. Kao i svim finalistima. 👏
 
Priredba je bila jako zanimljiva i valjda ovo nije kraj Baba Nadi. Mora da proglasi pobednika!

Drago mi je da sam u finalu ali tamo se ne nadam nekom uspehu ali to i nije toliko bitno. Najvažnije je da se nekima od vas pesma svidela!
 
Obožavam kako je Keks prošao bolje od većeg dela filharmonije kekekekekek
Filharmonija stop! ✋
 
Back
Top