226. FSC - My Słowianie

Prošla mi pjesma. 👏 Većinom prošli za koje sam i mislio, ali opet nekoliko šokantnih ispadanja.
Babuška zabavna skroz.
 
Dodao sam još jednu dimenziju zajedničkom slušanju finala. Ubuduće će revijalni deo uključivati jednominutni ili dvominutni turistički video/reklamu grada ili države odakle dolazi pobednik. Ne moram ni da navodim zašto je ovo lepo videti. 🥰

Slušamo (i gledamo) FSC večeras od 20h, živi nastupi su i na ovom izdanju u većini.
 
Dodao sam još jednu dimenziju zajedničkom slušanju finala. Ubuduće će revijalni deo uključivati jednominutni ili dvominutni turistički video/reklamu grada ili države odakle dolazi pobednik. Ne moram ni da navodim zašto je ovo lepo videti. 🥰

Slušamo (i gledamo) FSC večeras od 20h, živi nastupi su i na ovom izdanju u većini.
Bravo! Još 2-3 FSC-a i ima da nam dovedeš izvođače da nam pjevaju preko Zooma 🙏
 
Ne razumem što ste me ismejali ?
Ja sam morao. Cisto da vidim kakav je osecaj; kad se smejes mom postu. Mada nije mi smesno. 🙃
Sto se mene tice, moze i u 20:30h ali bez kasnjenja. Mogao bih i ja neki caj da skuvam, umesto kafe. (y)
🍵🫖
 
Meni je simpaticno kad se Endrega smeje ili naljuti na moj ili bilo ciji drugi post. Sto bih rekao, sinonim za Endregu su mi :ROFLMAO: i :mad:.
Ovako je izgledao moj ukupni TOP 15 u trenutku glasanja:

5. Monatik
7. Ania Iwanek & Riya Sokół ft. Piotr Cugowski
8. Zoi
9. Adam Mišík, Dorian
11. Gorod 312 (sa tendecijom rasta)

Iako fale ove pesme, opet mi je dosta dobro finale.
 
Izdvojio 12 pesama za poene. Ajme. Srećno svima u finalu, zaista je jako izdanje i skoro svi ste zaslužili da budete u njemu.
 
Obavio i glasacku i kladionicarsku duznost tako da mogu mirno u krevet.
 
@Milos-S
Sirena je svarno super! Da si je poslao i da je prošla u finale, verovatno bi dobila od mene 12 poena! 😀

Zaboravio sam još da se zahvalim Marku na idealnom redosledu nastupa koji je napravio za moju pesmu u polufinalu. I da ga sam nameštam za svoju pesmu, ne bih ga bolje napravio. :LOL: Ni u finalu mi nije loš žreb, ali videćemo. ;)
 
Marko je pokidao žrebom, baš je bilo zanimljivo gledati sinoć.
 
@Milos-S
Sirena je svarno super! Da si je poslao i da je prošla u finale, verovatno bi dobila od mene 12 poena! 😀

Bas mi je drago to da cujem! :D Lomio sam se izmedju Komete, Sirene i Devochka i more, ali posto mi je Kometa najdraza onda sam se odlucio za tu, medjutim sve 3 mi prijaju.

Mnogo mi je drago da je Polnalyubvi uprkos tesnom ispadanju ostala zapazena. I to mi mnogo vise znaci nego recimo da je prosla dalje pa bila zaboravljena 2 dana nakon finala.

...

Uskoro inace stizu i moji glasovi za finale. A ujedno podsecam sve koji su zaintresovani da mogu da posalju svoje prijave za organizaciju sledeceg FSCa Ivani, Milosu i meni. U slucaju da pobednik odbije.
 
Poslao finalne glasove i predikciju u kladionici, ali zaista nemam ni najmanju predstavu ko bi mogao da pobedi.
Jako dobar FSC. Jedva sam izdvojio deset pesama za glasove.
Ne znam kako bi moja pesma mogla da završi, ali bio bih zadovoljan kad biste me "izbojktovali" za 13. mesto. :ROFLMAO:
 
Back
Top