226. FSC - My Słowianie

Meni su ispali 10p, 8p, 7p, 6p, 5p, tako da me ceka jos malo preslusavanja, pre nego sto posaljem glasove za finale.
 
Glasao. Stvarno su većinom prošle dobre pjesme. Top 10 mi kao šećer sladak. Neke pjesme su zamijenile mjesta, ali razlike su minorne.
Odlično i jako finale. 👏
 
Najjači komentar o finalu je sinoć ostavio @dodo na slušanju - nakon što smo poslušali sve rekao je "Meni tek sad ništa nije jasno" 😂

Isti utisak sam imao i ja, jer i da sam obrnuo top 10 i pesmi kojoj sam dao poen dao 12, opet bi mi imalo smisla.
 
Htio sam ostaviti prvi presjek nakon točno pola glasača, ali obzirom da ćemo imati klasičan scoreboard, to bi bilo mali spojler (posebno zbog onih partibrejkera koji računaju i rade matematiku tijekom prezentiranja rezultata 🥲), tako da ništa. Ono što je bitno, nijedna pjesma se nije pretjerano izdvojila, tako da vjerujem da će do samog kraja biti napeto
 
Upravo sastavljam glasove, mislim da je i kod mene slicna situacija. Istok dominira.
 
  • Like
Reactions: Mrm
Najjači komentar o finalu je sinoć ostavio @dodo na slušanju - nakon što smo poslušali sve rekao je "Meni tek sad ništa nije jasno" 😂

Isti utisak sam imao i ja, jer i da sam obrnuo top 10 i pesmi kojoj sam dao poen dao 12, opet bi mi imalo smisla.
Nekako sam sastavio listu i mislim da je ovo prvo finale gde bi mi odlično došao onaj sistem glasanja o kojem je MilanB pisao na temi Pravilnik, baš je jako.

Najviše poena sam poslao na jug, a razlike među grupama nisu drastične. Srećno finalistima!
 
Last edited:
Ja južnima 39/57 lol
Izgleda kao da nisi dodelio nikome jedan poen. :unsure:

I ja sam negodovao na Južne Slovene, a dadoh im 33 poena u finalu. :LOL:
Trudio sam se koliko sam mogao, ali baš je slabo finale, zapravo ubedljivo najslabije u ovoj sezoni. Par pesama koje mi se ne uopšte dopadaju su morale da dobiju poene, samo zato što su manje loše od konkurencije, a i sami top poeni - pesme su OK, ali na prosečnom FSC-u gotovo sigurno ne bi mogle da dobiju više od 5 bodova. :(
 
Kako ćete pobjednika u finalu ipak odlučivati vi vašim glasovima, a ne baba Nady (ova će u finalu biti supervizor glasanja), zamolila nas je da joj damo još jednu funkciju prije finala, a ponajviše zbog toga što se osjećala jako loše jer je polovicu vas svojim odabirom u polufinalu rastužila, pa da ovog puta dijeli samo nagrade. Zbog toga vam predstavljamo Babushka awards, čije ćemo dobitnike periodično objaviti do sutrašnje prezentacije glasova. U konkurenciji za nagradu su samo finalisti, osim u posljednjoj, specijalnoj kategoriji. Evo koje su kategorije:
babushka awards.png

Stay tuned!
 
Ovo verovatno dobijaju Milica i Albino :cautious:

Ili ipak ne... 😁
 
Back
Top