229. FSC - K-POP!

McSteamy

Ekspert
Joined
23 Jul 2022
Messages
733
Points
98
Last edited:
Ucesnici:

Anhel
Boxy
Destry94
dodo
Endrega
Erin Navan
etica
EvilSmile
Hans Moleman
Ivana
Leo Cezar
libertà
Majsta94
Margy
Marko
maxiens
McSteamy
Micky
MilanB
Mrm
Nije sve tako sivo
Niko
Novinar
Petar
Replay
rintintin
Ro97
Stefan28
Stole
Storm
Tetsujin
Tinte
Vax'ildan
 
Last edited:
 

Attachments

  • FSC 229.xlsx
    24.8 KB · Views: 57
Last edited:
Bice malo teze se snaci, posto necu tacno znati da li je to bas K-Pop iako ce dolaziti iz Azije, tj. Japana, Koreje, ...

A i ne radi ova stranica od Wiki.
 
Pustio ja jednu k-pop pesmu koju znam odranije da se podsetim i nekako nije mi to to. bilo Pustim ja prvu predlozenu, kad ono BOOM (nije Ivana), to je to, imam pesmu.
 
Imam toliko toga da šaljem da ne znam odakle da počnem. Hvala za temu i podsećanje na to koliko volim Koreju, istoriju Južne Koreje, tu muziku i naravno ništa bez dobrih K Drama 🤣
 
Uh...uvek mi sve zvuči kao da slušam neke pčelice na brutalnom koksu. Razmišljam da pauziram, ne verujem da ovde mogu da ubodem pesmu. A već dugujem neke kredite.
 
Kakva je ovo diskriminacija prema J-Popu? 🤬

Trebala je tema biti JK Pop, pa da moze i Karleusa da se salje 🙃
 
Ova tema me baš tera da izađem iz zone komfora. Ne pratim ovaj žanr uopšte, a i većina stvari koje sam čuo mi se ne dopadaju. Našao sam svega jednu pesmu, valjda će proći. 😅
 
Jedino će biti problem zapamtiti pesme kad su sve slične. 😂
 
Tako mi i treba kad necu da se prijavim da organizujem, sve mi tesko. Sad cu lepo da odmorim jedno izdanje. Uzivajte pa sledece izdanje se druzimo 😊
 
Drago mi je sto ce neki upistiti u potragu. k-pop je jedna velika scena i mislim da ce ljudi uspeti da pronadju nesto u svom maniru🥳

Danas cu biti od 17 slobodan, pa ocekujte malo kasnjenje sa potvrdama da li je prosla prijava :)
 
Back
Top