al Albanija 2022: Ronela Hajati - Sekret

Albanija
Trenutno stanje 34k lajkova i 26k dislajkova.

@Lavor Ma kakvi, ko od obične publike zna za njene ispade na tviteru, sigurno da komentator nije spomenuo lol
Mislio sam na glasove žirija. Teško praštaju kritiku. A Tviter je baš mali, slažem se da sigurno nije uticao mnogo na glasove publike.
 
Jedno glupo pitanje da mi prostite, jel ona bi slucajno? Primetih bi boje tokom nastupa, a i hvatala se i sa momcima i sa devojkom, pa jos pevala o "tajni". Ne znam dali pesma ima uopste neki backstory, ali zapalo mi za oci :D
 
Jedno glupo pitanje da mi prostite, jel ona bi slucajno? Primetih bi boje tokom nastupa, a i hvatala se i sa momcima i sa devojkom, pa jos pevala o "tajni". Ne znam dali pesma ima uopste neki backstory, ali zapalo mi za oci :D
Dobro razmisljanje, nije mi to palo na pamet. Mozda ima nesto u tome😳😳
 
Pa bilo bi Ronela x10. Kad je jadna i mogla nešto da da, nije otišla, sad je kasno za takve
 
Jao, dosadni ste više sa baba Jelenom. Otkad znam za sebe ona sledeće godine odlazi na Evrosong. Dosadna mi je ta priča, Majo. Ona je za Evrosong bila do neke 2012/13.
 
Ne treba da ide, niti bi i ona sama više htela, ali da je žena barem nastupala na znatno boljim scenama od ove večeras i to u okvirima Srbije - vala jeste 😅
 
Back
Top