au Australija 2022: Sheldon Riley - Not The Same

Ovo je više nego odlično otpevano, ali ne mogu nikako da se "konektujem" sa pesmom. :rolleyes:
Plagijatorski mi zvuči i liči na neke modernije mainstream pop pesme Rag'n'Bone Man-a, ili kao Kobi Marimi - Home, samo još dosta dramatičniji.
Nisam zadovoljan, a i nastup mi se ne sviđa.
 
Odlican vokal i nikakva pesma. To je otprilike neki suma-sumarum.

Mislim da ce ziri ovo i te kako da forsira ali se nadam da gresim. Sto se mene tice, treba da ostane u polufinalu.
 
Sad ne bih imao nista protiv da ziri pogura Australiju kao i prethodnih godina (osim prosle). :whistle:Meni je ovo njihova najbolja pesma.
 
Slazem se.
Meni je pesma malo bolja od azerbejdzanske, ali mi smeta njegov stajling. Bas mi se ne svidja. Razmisljam da ne gledam kad on bude nastupao, da mi ne kvari utisak o pesmi.
 
Ovo je ziri materijal, a publiku ce svakako odbiti. Sve ovde smrdi na 2017.
 
Više mi se dopao crni stajling što su pre imali..
Ovo mi i nije baš nešto. Ono je bilo svedenije..
Tako da stavljam Island i oficijalno na drugo mesto, umesto Australije..
Ali vokal je top, biće super..

1. PORTUGAL
2. ISLAND
3. AUSTRALIJA
 
Meni je ova bela boja bolja i prihvatljiva za moje oko, ali ostalo...
 
Al stvarno ovakvi outfiti, uzas. Zasto ljudi vole od sebe raditi klaunove
 
  • Haha
Reactions: Mrm
Ni meni se ne dopada autfit, već je viđeno i zamorno, ali sam se pomirio sa tom njegovom ekstravagancijom i činjenicom da će nastup da kipi od prenaglašene drame. Vokalno je besprekoran i to mi prosto nadjača ovaj vizuelni nesklad.
 
Kad je viđen na Evroviziji ovaj stajling?

Ne mogu sad da se opsetim da mi na nešto liči.. 🤔
 
Nije na ESC ali jeste na 100 drugih mesta, pre svega na dodelama raznih nagrada po Americi.
 
Sva sreca da ranije nismo vidjali ovakav na Eurosongu, steta sto smo sad i nadamo se da necemo vise nikad
 
Što?

Meni osobno nije nešto, još ako je pravo krzno onda mi je baš uf.. A onaj crni sa nacionalnog takmičenja mi se baš svideo, šteta što su zamenili...
 
@Mrm Ne govorim samo o Evroviziji, već uopšteno. Poštujem njegov 'modni izraz' i činjenicu da je uporan i konstantan u takvom vizuelnom prikazu, ali me to ne impresionira.

Anyway, treba da se usredsredimo na to gde se slažemo, a to je da vokalno kida, da je pesma odlična i da ćeš biti u sjajnoj prilici da je čuješ uživo ;)
 
Ovo nije "The Voice", ovo je Eurovision SONG contest vol. 38473835943
 
Vokalno na nivou, nastup mi se ne sviđa. Previše pretenciozno i usiljeno, ni trunka prirodnosti i emocije.
 
Back
Top