at Austrija 2022: LUM!X feat. Pia Maria - Halo

Niko

Veteran
Ajde pesma nije da kazes losa, ali je sa albankom bila u bottom 2 vokala, plus su nekako bili i nebitni.

inga

Ekspert
Austrijski HoD izrazio nezadovoljstvo zbog ne prolaska i rekao kako ce Starmania najverovatnije biti nacin izbora za sledecu godinu. Izgleda da Austrija jos dugo nece u finale. Inace ove godine je bilo 3 put uzastupno da nisu u finalu

Tinte

Ekspert
Pesma je zasluzila finale, ali nastup i vokal ne. Poslednji kod zirija sa 6p (od 3 drzave) je zasluzeno, mada bi tu trebalo da budu zajedno sa Albanijom, ali kod publike je fino prosla (poeni od 12 drzava), samo sto su nedostajali TOP poeni da bi se nesto vise uradilo. Iako mi je pesma broj 1 u ovom pf-u, moram priznati da je zasluzen plasman.
Nadam se da ce "Starmania" doneti neko poboljsanje.

Bebi

Aktivan član
Pesma ima neku zaraznu melodiju, al sve mi je u nastupu takva oluja od koje želiš da se skloniš. Pevačica mi malo slinava.

Miloš

Starešina foruma
Staff member
Administrator
OGAE član
Live on tape

Filhy

Ekspert
Ajoj, neprijatno mi je koliko je pukla u drugom refrenu (prvi je bio kako-tako solidan). Mislio sam da je PM velika tremarošica, ali sada ne znam šta da mislim jer bi onda na početku trebalo da je gora nego kasnije...
Da se ne lažemo, ova numera je prezahtevna: kako za pevanje, tako i za energetsku interakciju sa publikom, plus se ne sme biti statičan nijednog trenutka!
Rekao bih da je ovo bio jedan baš, baš krupan zalogaj koji nisu uspeli da svare.

Bebi

Aktivan član
Bože blama. Ova pesma je tako keči, uđe ti u uvo kao brzalica neka, još jedan primer neumeća živog nastupa. Kao Jana Burčeska, pesma takav potencijal, a ona ni da prdne ne zna dobro, a kamoli da nastupa.

McSteamy

Novajlija
Koliko je studio verzija bila dobra toliko je uzivo bilo lose :/ zasluzeno su mi ostali u polufinalu