az Azerbejdžan 2022: Nadir Rüstəmli - Fade To Black

Ako otpeva uživo odlično, biće možda i visoko u polufinalu..
 
Znači i oni iskulirali sunce.
Heeej, kazao si da se nećeš osvrtati i nervirati oko toga do druge probe, i otpevao sam ti najveći ESC hit ikad na našoj temi, a ti opet.. 😂😂
 
Ne nerviram se uopšte, samo konstatujem.
 
  • Like
Reactions: Mrm
Jako me gadja pesma u poslednje vreme i mnogo mi je drago sto su pokidali sa nastupom. Nadam se da ide u top 10 😍
 
Mozda ne mogu reci sa sigurnoscu, ali ovo sto se moze videti i uz odlicno otpevano, daje nadu da bi moglo u TOP 10. A cini mi se da je on u stanju da otpeva kako treba, a pre svega mislim na onu zavrsnicu i visoke tonove. Svakako me je nastup zaintrigirao i zanima me kako ce to sve izgledati.
 
Ekstra bi bilo da se na onom vrhuncu kad pjeva the present is the price I paaaaay te stepenice počnu urušavati ili tako nešto neizvedivo
 
Na fotografijama baš izgleda moćno, dobro zamišljeno. :love: Za vokalnu izvedbu se uopće ne bojim, vjerujem da će rasturiti. Ima mi ono nešto rokersko u glasu (čak i više od nekih koji ove godine izvode rock), što znači da kod mene ima dodatne bodove.
 
  • Like
Reactions: Mrm
Nadam se da je ovo Gjon's Tears za ovu godinu, po misticnosti nastupa
 
Nadam se da je ovo Gjon's Tears za ovu godinu, po misticnosti nastupa
Teško, nije to autentičnost ta, kada sam sebi napišeš pesmu i predstvaljaš tu zemlju za koju si napisao, odnosno svoju zemlju, ovo je produkt stranih kompozitora koji već godinama predstavljaju Azerbejdžan praktično na fazon gde čisto autokratska zemlja pljune pare u fazonu "napiši mi pesmu za ovog ili ovu, da uspem što bolje da se plasiram" ..
Ne kažem da je loše, daleko od toga, on se isto sigurno trudi da predstavi AZE, ali nema to emociju Barabare Pravi ili pomenutog Gjon's Tears kada izađe na scenu sa svojim delom, sa svojim produktom, biće to i moderno, i što kažete često "upakovano", skockano ili kako god, ali nije to do kraja nikad to... :)
 
Back
Top