az Azerbejdžan 2022: Nadir Rüstəmli - Fade To Black

praktično na fazon gde čisto autokratska zemlja pljune pare u fazonu "napiši mi pesmu za ovog ili ovu, da uspem što bolje da se plasiram" ..
I da Azerbejdzan ispadne moderna i progresivna zemlja u ocima javnosti (pinkwashing).
 
  • Like
Reactions: Mrm
wtf

Katy Perry Reaction GIF by Top Talent
 
Ovaj lik izmislio lepotu za Đona. Pesma ni blizu njegovoj, doduše.
 
Dosadno i neinspirativno. Verovatno prolazi jer kontam da će imati glasove ali meni baš ispod proseka..
 
Ne izgleda ništa specijalno isječak, iako je kadriranje dobro čini mi se
 
Neko od prvih 4 sigurno ispada.A i od sssr zemalja imaju samo Gruziju i Estoniju koja im ne daje velike bodove.
 
On je vokalno top ali mi je scena za neke njihove standarde malo slabija. Te stepenice su mogle biti 'pune' tako da se ne providi onaj šlogirani led iza. Možda je samo ovaj isečak neubedljiv...
 
Meni ovo djeluje lijepo, ali imam osjećaj da ispada :(
 
Možda su nas i prevarili isečkom, nastup mu je ocenjen od strane pressa kao najbolji od svih današnjih 😊 I meni je prolazilo kroz glavu da bi mogao biti taj šok nq, daleko bilo.
 
Videli smo u isečku najslabiji deo, a to nam i govori samo glasanje - Press poll..
 
Videli smo u isečku najslabiji deo, a to nam i govori samo glasanje - Press poll..
Da, baš gledam i čekam da "eksplodira", kad ono završio video. 😅 Za ovo sam baš nestrpljiva vidjeti cijeli nastup.
 
Da, deluje obecavajuci. Meni se dopada. Nastup me podseca na njihov iz 2013. u smislu da plesac prati pevaca. Tada je plesac bio u maloj staklenoj kutiji.
Zadovoljan sam i vokalno, dopada mi se sto mi se na momente cuje promukli glas (tako bih opisao).
A ko bi mogao u finale u odlicnom pf-u, tesko je reci.
 
I da Azerbejdzan ispadne moderna i progresivna zemlja u ocima javnosti (pinkwashing).
Azerbejdžan je oduvek, što se Evrovizije tiče, bio moderna i progresivna zemlja.
 
Back
Top