az Azerbejdžan 2022: Nadir Rüstəmli - Fade To Black

Marko

Ekspert
Btw, šteta što se nije ošišao malo, s onakvom frizurom ko iz spota je savršen ☕

Djole89

Ekspert
Sve je bilo na nivou, ali pesma je jako monotona do krajnje kulminacije, koja opet nije istakla pesmu onako kako bi trebalo. On savršeno peva, tu nema zbora, ali u finalu ga ne vidim iznad 15. mesta, nikako.

Milos-S

Urednik foruma
Staff member
Global Moderator
OGAE član
Mislio sam da ce vizuelno mnogo vise da mi se svidi ali sam se zapravo bas smorio. Utisak o pesmi mi se nije promenio. Dobra je ali ne mami me da glasam za nju.

I ovde neka sredina tabele je mera.

Niko

Ekspert
Jel vas podseca ova pesma na nesto? Znam da ima jedan deo u strofi koji podseca na 'Waves' od Dean Lewis, ali me refren nekako vuce na "Youniverse" Molly Sanden mada nisam siguran dali je bas to :D

Marko

Ekspert
Ali nuletina u polufinalu 🫣 Nadire, ako treba utješni zagrljaj, tu sam 🙏

Donald Trump

Ekspert
Zamisli da Azerbejdžan ima nulu 😂

A zašto mu je faca bila onako ljuta kad je dobio flop bodove od publike

Djole89

Ekspert
Ovo je za ne poverovati. Znači, ladno prošao u finale sa nulom od publike, to stvarno nisam očekivao, ali sam naslućivao da će prsnuti. Jasno mi je zašto je žiri ovo podržao, ali je stvarno veliki jaz i kontrast između glasova.

Znaci dogovorili smo rezervni plan za gas tokom zime 😁⛽
12 poena za Azere od naseg zirija, iskreno nisam pomislio pre glasanja da ce biti tako.

Ivana

Iskusan član
Staff member
Baš mi je šok da je ipak prošao i sa tim da od publike nije dobio ništa, mada mi je posle odgledanog polufinala i jasno zašto. Juče je bio malo bolji i drago mi je što je bolji kod publike od Australije pa makar i za taj jedan poen.

Da, iznenadila me 12 od našeg žirija, mada verovatno je bilo dogovaranja.

Scooby

Ekspert
Nadir je odličan pevač, pesma je stvarno kvalitetna, ali sve u kompletu je delovalo jako monotono i dosadno. Čak i neprimetno, ne postoji ni jedan jedini detalj u svemu koji ostaje u glavi, tekst, muzika,nastup. Možda jeste šok ta nula od publike, ali su mi šok i toliki bodovi od žirija.

Tinte

Ekspert
Ali nuletina u polufinalu 🫣 Nadire, ako treba utješni zagrljaj, tu sam 🙏
Je li je pao taj utesni zagrljaj ili je nasao neki drugi?

Uhh. Stvarno nisam ocekivao da se nikom ne dopadne u pf-u i da ne glasaju u toj meri za 1p. Moracu proveriti da li je bio negde na 11. mestu. U finalu je makar od gruzijske publike dobio 3p. Samo me opet cudi kako su u finalu dobili poene, a u pf-u nisu, a ta ista Gruzija je u pf-u dodelila 8p Svedskoj (0p u f) i 7p Estoniji (0p u f).
Slazem se da je ovako pesma monotona, a i nastup generalno; mada meni licno je drzalo paznju i cak mi se dodatno popravio utisak.
Mozda dodatni razlog sto je ovako prosao losije je taj sto je bio sa pesmama koje se mogu okarakterisati kao "smor" i stopio se sa njima, a od svih njih Litvanija je izvukla korist. A nakon tog bloka dolazi vesela i brza Moldavija koja je i te kako primetna.

Choda

Ekspert
Jer su Azeri arogantni ljudi, uvijek mi takav vajb imaju 😆
Meni se cini da njima tamo njihova televizija ili ko vec pune glavu svake godine da su favoriti za pobedu, a s obzirom na to da im cesto izvodjac ne zna engleski jezik, nemaju ni mogucnost da prate portale. I Cingiz je isto nesto bio nadrkan 2019. jer nije pobedio 😂

Bebi

Aktivan član
Ovaj beskućnik je zaslužio da bude ignorisan.