az Azerbejdžan 2022: Nadir Rüstəmli - Fade To Black

Ajd sve okej, ali ove predugačke hlače koje je vjerojatno uzeo od dede.....
 
Po slici se naslućuje da je upravo došao iz lova na krupnu divljač sa koje je oderao kožu
Previše si nadmen, mnogo podcenjuješ i vređaš druge, nemoj da ti se olupa o glavu rezultat Srbije u Torinu.. Budi malo umereniji sa komentarima, to je moj savet samo, svakako..
 
Previše si nadmen, mnogo podcenjuješ i vređaš druge, nemoj da ti se olupa o glavu rezultat Srbije u Torinu.. Budi malo umereniji sa komentarima, to je moj savet samo, svakako..
Izvini mama, neće se ponoviti
 
  • Sad
Reactions: Mrm
Svašta. :/
Samo mislim da je ružno na takav način podcenjivati druge, a pritom nema ni pokrića.. Slika deluje vrlo zanimljivo, drugačije, originalno...

U iščekivanju azerbejdžanske evrovizijske pesme, evo Nadirove promotivne fotke.

RxtwR7X.jpg
Ovo me podseća na Kanadu i sever i zapad SAD-a... Zanimljivo...
 
Ja sam protivnik nošenja krzna i kožne garderobe naprvljenih od životinjskog krzna. I imam pravo da mislim šta hoću. A na ovoj slici mi deluje kao traper, mada mu za kompletan utisak fali krznena šubara sa repom veverice.

I o kakvom ti podcenjivanju pričaš? Sad treba svi da padnemo na dupe jer Azeri imaju para, tj njihov predsednik ima, stanovništvo je sirotinja, i sa tim parama kupuju pesme i nastupe gde stignu, i jedno muzičko takmičenje na taj način pretvaraju u pijacu
 
Mene malo podseća i na seriju Fargo lol

Ali izgleda mi smarački s tim bojama, hah.
Al ovo je možda samo da bude fora za fotke, sumnjam da se valja neki folksy-hipsta ili country-pop koncept od pesme i nastupa da se stane na put tipa Islandu ili Estoniji 😅 No, videćemo.
 
Pa je li potvrđeno bješe ili nije da je balada u pitanju?:unsure:
 
Ništa se tu ne zna, a ni onaj demo izgleda da nije od izabrane pesme...
 
A meni se bilo učinilo da je onaj neki njihov medij potvrdio da je balada, kakvo trolanje:ROFLMAO:
 
Kako ih nije SRAMOTA tako zamajavati zajednicu? Pa nismo mi svi vesla sisali da nas ovako prave budalama i oni i Armeni!
 
Kakvim budalama? Pa imaju pravo objaviti pjesmu 2 dana prije proba ako žele, ne kužim 😆 Oni su već poslali pjesmu EBU. Sad kad će je objaviti, mogu kad hoće.
 
  • Like
Reactions: Mrm
6e4836ce122b44072a8b11a186b07e42.jpg


Ali ipak, ako su svi objavili, šta ima da se čeka bezveze?
 
Back
Top