az Azerbejdžan 2022: Nadir Rüstəmli - Fade To Black

I to što kažeš.
Iako je faca malo "mrštimo se svima, Konjarnik kriminal" 😁
 
Prvih 40-ak sekundi mi je savrseno i pomislio ovo ce mi biti lagani broj 1, medjutim, kao da se prekida da lepota pesme i prelazi u neku drugu, nakon toga, koja je dosta dobra, ali ne tako kao pocetak. Svidja mi se sto se kroz pesmu provlaci taj neki njihov zvuk. Dobar vokal.
Inace me ovo podseca na mesavinu Dankanove "Arcade" i Jaagupove "Beautiful lie", koje su mi onako, a ovako izmesano bas dobro.
Sve u svemu, jos jedna odlicna pesma u odlicnom 2. pf-u.
 
Meni ovde i dalje nedostaje neki jako bitan detalj da bi mi pesma bila odlična. Ovako je (samo) dobra.
 
Ok, ali mene neodoljivo podseća na "Sound Of Silence" Dami Im (pre svega Numb Numb deo), i u tom smislu minus za (ne)originalnost. U svakom slučaju, dobro je što se fanovi nisu zalepili za ovu pesmu, što je signal Azerima da ubuduće ne čekaju zadnji čas da objave pesmu, jer im to neće uticati na bitnost.
 
Mislim da pesma ne iskazuje u potpunosti njegovu savršenu i specifičnu boju glasa. Lepa je ova akustična verzija.
 
Ceo nastup iz Madrida

 
Ovu pjesmu slušam često u zadnje vrijeme, ali uvijek u iščekivanju onog drugog dijela, prvi dio kao ok odspavat ću malo do kulminacije
 
On je vokalno odličan, prilično atraktivno izgleda, ali je pesma toliko usiljena i emocije bez da to meni kvari kompletan utisak
 
Ovu pjesmu slušam često u zadnje vrijeme, ali uvijek u iščekivanju onog drugog dijela, prvi dio kao ok odspavat ću malo do kulminacije
A meni je prvi deo bolji, dok je drugi deo mogao da bude sa duzom kulminacijom. Nekako mi kratko traje i odmah se zavrsava.
 
Dobra je pesma ali definitivno fali neki "momentum" da bi bila odlicna. Ali i ovakva kakva jeste, medju boljima u ponudi.

Finale je sigurno.
 
Engleski mu je baš kritičan, ali pesma mi je dalje medju boljima.
I meni je to škripalo u početku, a onda sam se vremenom navikao sve dok nisam čuo ovo house party izdanje večeras...prva strofa - katastrofa bukvalno

Svejedno i dalje mi je moćna pesma i uopšte ne kapiram nulu na OGAE glasanju (uz mnoge druge).
 
OK je pesma, sasvim i dobra, rekao bih. Mnogo će zavisiti od njegovog pevanja za koje mi se čini da je dosta dobro.
Ukoliko bude na nivou, ne bi trebalo da bude problema sa plasmanom u finale.
 
Back
Top